Monety towarzyszą nam od tysięcy lat i znane są przede wszystkim jako środek płatniczy. Fascynacja tymi ponadczasowymi świadkami historii połączona ze sztuką jubilerską zaowocowała powstaniem pięknego zegarka.

Specjalnie dla Klientów Skarbnicy Narodowej powstał unikatowy zegarek:

  • ze srebrną monetą z okresu II Rzeczpospolitej uszlachetnioną złotem, 
  • indywidualnie numerowany,
  • z niezawodnym szwajcarskim mechanizmem,
  • z paskiem wykonanym ze skóry wysokiej jakości.

 

Oryginalna polska srebrna moneta z 1936 r.

Tarczą tego wyjątkowego zegarka jest oryginalna polska moneta z 1936 roku, wybita w 15. rocznicę budowy portu w Gdyni. Została zaprojektowana przez słynnego polskiego medaliera Józefa Aumillera,  który w latach 1925-1939 był szefem działu medalierskiego Mennicy Państwowej w Warszawie. W tym okresie port w Gdyni był najnowocześniejszym i największym nad Bałtykiem. 

Idealny na prezent!

Zegarek ze srebrną monetą „Żaglowiec” jest doskonałym przykładem klasycznej elegancji i piękna polskiej numizmatyki. Jego autentyczność gwarantuje indywidualnie numerowany Certyfikat.

Do bezpiecznej i efektownej ekspozycji przeznaczone jest eleganckie pudełko kolekcjonerskie. Jest on idealną propozycja na prezent dla bliskiej osoby.

Ściśle limitowana edycja!

Rzadkość monety oraz niezwykle trudny proces produkcyjny uzasadnia bardzo niska limitację. Na świecie dostępnych jest zaledwie 999 egzemplarzy. Skarbnica Narodowa jest ich wyłącznym dystrybutorem. 

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie eleganckiego zegarka z polską srebrną monetą "Żaglowiec 2 zł" z 1936 roku w preferencyjnej cenie 995 zł (+ 25 zł koszty pakowania i przesyłki kurierskiej). Zakup emisji nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym zegarkiem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już zegarka, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany zegarek. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.