Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Poznaj opinie klientów o Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa OpinieZadowolenie naszych klientów jest dla nas największą wartością. Dlatego dokładamy wszelkich starań i wsłuchujemy się w potrzeby i zapytania, jakie otrzymujemy każdego dnia. Poniżej prezentujemy wybrane opinie o Skarbnicy Narodowej, jakie nasi klienci zamieścili za pomocą opinii Google, które są potwierdzeniem owocnej współpracy. W naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na jakość obsługi i produktów, jakie oferuje Skarbnica Narodowa. Opinie, które poniżej przedstawiamy stanowią dla nas potwierdzenie słuszności podejmowanych działań.

Marek

Kontakt z Skarbnica Narodową jest z tych twórczych. Proponowane kolekcje są nie tylko artystycznie dopracowane, ale umożliwiają poszerzenie wiedzy, ponieważ z każdym numizmatem dostarczany jest historyczny zarys. Może być on inicjatorem chęci poszerzenia wiedzy z dalszych kręgów. Pozytywem jest to, że przy kolekcjach możliwe jest zrezygnowanie z kontynuacji w każdej chwili. Wiadomo, że produkty nie należą to tanich, ale za wartość jaką przedstawiają trzeba płacić.

Bartosz

Bardzo ciekawe zbiory numizmatyczne... Ciekawe materiały dodatkowe... Bogata stylistyka kolekcji... I nade wszystko miła i rzeczowa obsługa... Polecam...

Bogdan

Od kilku lat kolekcjonuję wybrane medale itp. numizmaty. Wykonanie perfekcyjne i tylko żal, że wszystkich nie mogę mieć. Jak tylko pozwolą mi fundusze, to zawsze nabędę ciekawe (dla mnie) oferty. Polecam. Warto zacząć kolekcjonować

Marek

Jedna z niewielu instytucji, gdzie kontakt jest łatwy, bardzo rzeczowy. Informacje dostarczane w trakcie rozmowy przez pracownika mają raczej charakter ciekawej dyskusji nie nachalnej komercyjnej "psycho-manipulacji". Na koniec najważniejsze, kultura i pełna informacja o przysługujących prawach, to ważne!.

Agnieszka

Skarbnica Narodowa, jest bardzo solidną marką. Przesyłki są dostarczane bardzo regularnie, dobrze opakowane i jakość monet też jest wykonana na najwyższym poziomie.

Gichi

Każdy kto chce zbierać coś ciekawego znajdzie w Skarbnicy Narodowej, numizmaty które zakupiłem są wykonane bardzo starannie polecam każdemu a przy okazji można odświeżyć trochę wiadomości z historii.

Iwona

Klientką Skarbnicy Narodowej jestem już od kilku lat. Wcześniej jeździłam na różnego rodzaju giełdy by móc znaleźć jakieś perełki. A odkąd jestem członkiem Skarbnicy Narodowej to po giełdach chodzę już sporadycznie. W Skarbnicy mam zapewnioną terminową dostawę do domu. W razie jakiś problemów nie ma żadnych utrudnień z przesunięciem zapłaty czy odebrania zamówionej przesyłki. Obsługa jest przemiła i otwarta na wszystkie propozycje by tylko klient był zadowolony – i właśnie jestem jednym z takich przykładów.

Łukasz

Jestem klientem Skarbnicy od ładnych paru lat. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Fachowa i co ważne szybka obsługa, szybkie odpowiedzi, pomoc pod każdym kątem. Wszystko profesjonalnie zabezpieczone, szybka wysyłka. Znakomite promocje dla stałych klientów wraz z pierwszeństwem zakupu. Gorąco polecam.

Jacek

Jestem klientem Skarbnicy Narodowej już od dłuższego czasu. Oprócz profesjonalizmu, ciekawym ofertą, cenię sobie również bardzo sprawnie działający, dział obsługi klienta. Nie spotkałem się jeszcze z brakiem odpowiedzi na pytania. Coraz ciekawsze kolekcje, a jednocześnie pewność zakupów, sprawiają, że jest to bardzo owocna i obopólna współpraca.