Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Jak można zapłacić za zamówienie?

 • za pobraniem – gotówką u doręczyciela przy odbiorze przesyłki z zamówieniem 
 • elektronicznie –  za pośrednictwem systemu płatności PayU.
  W ramach systemu płatności PayU dostępne są płatności kartą kredytową Visa lub MasterCard lub szybkim przelewem elektronicznym (lista dostępnych banków jest widoczna po wyborze płatności PayU)
 • zwykłym przelewem bankowym lub przekazem dokonanym na podstawie rachunku dołączonego do przesyłki z zamówieniem

Czy pobierane są dodatkowe opłaty za wybraną formę płatności np. za płatność kartą kredytową?

 • Nie Skarbnica Narodowa nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.

Czy można rozłożyć płatność na raty?

 • tak - aby skorzystać z rat wystarczy przy składaniu zamówienia wybrać płatność elektroniczną. W tym sposobie płatności dostępne są raty PayU, z których mogą korzystać klienci Skarbnicy Narodowej.

Ile można kupić na raty?

 • 300 zł to minimalna kwota zamówienia, za które płatność można rozłożyć na raty. Maksymalną kwota to 20 000 zł. Za pomocą rat można opłacić całą należność za zamówienie, tzn. wartość produktów oraz koszty pakowania i przesyłki.
 • Na raty można kupić jeden albo wiele produktów. Nie jest istotne, co kupujesz (monety, medale, akcesoria numizmatyczne czy inne), ważne by należność za całe zamówienie mieściła się w przedziale od 300 zł do 20 000 zł.

Gdzie dowiem się więcej o płatności na raty?

Kto udziela pożyczki, gdy korzystam z rat PayU na zakupy w sklepie internetowym Skarbnicy Narodowej?

 • Podmiotem udzielającym pożyczki jest jeden z partnerów PayU: Alior Bank, mBank lub Kreditech. Skarbnica Narodowa, jako sprzedający, nie jest stroną umowy o pożyczkę, nie pośredniczy w procesie udzielania ani obsługi pożyczki. To nasz parter biznesowy - PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową która udzieli pożyczki.

Jakie dokumenty są potrzebne by kupić na raty?

 • Wymagany jest dowód osobisty.

Jak długo będzie czekać na przyznanie raty?

 • Czas oczekiwania zależy od kwoty pożyczki i oceny klienta dokonywanej przez instytucję finansową udzielającą pożyczki ratalnej. Zazwyczaj to czas od 15 min do 48 godzin.

Jak oprocentowane są raty?

 • RRSO: 22,36%. Przykład reprezentatywny:
  Całkowita kwota pożyczki: 1000 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 22,36%,oprocentowanie zmienne 6,5% (dla mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla mBank S.A. i Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.