Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy Certyfikat SSLSklep internetowy Skarbnicy Narodowej posiada zabezpieczenia w postaci wysokiej klasy certyfikatów bezpieczeństwa. Tak więc wszystkie Twoje zakupy są bezpieczne, a przesyłane dane odpowiednio zaszyfrowane. Staramy się zawsze zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa danych naszych Klientów.

Płatności internetowe obsługuje największy polski dostawca usług płatności online – system PayU. Zapewnia najwyższy standard zabezpieczeń, w którym każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane.


Wygodna dostawa do domu

Wygodna dostawa do domuTeraz możesz złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Zamówiony produkt zostanie wysłany bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

Jako nasz Klient masz również dostęp do panelu „Moje Konto”, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o swoich bieżących zamówieniach – tak tych dokonanych poprzez Internet, jak również tych złożonych telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta Skarbnicy Narodowej. Znajdziesz tam również informacje o swoich fakturach i nieodebranych przesyłkach. Jeśli będziesz chciał ponownie je otrzymać – wystarczy jedno kliknięcie, by nas o tym powiadomić.


Najwyższa jakość

Gwarancja najwyższej jakościSkarbnica Narodowa współpracuje tylko z najlepszymi światowymi mennicami i dystrybutorami monet. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość dostarczanych numizmatów.

Każda przesyłka przed wysłaniem podlega starannej kontroli jakości. Każdy z produktów jest zawsze odpowiednio zapakowany, tak by nie uległ zniszczeniu w trakcie podróży. Jeśli jednak otrzymana przez Ciebie przesyłka będzie posiadać jakieś wady – skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu dokonania reklamacji. Zniszczony produkt możesz zawsze odesłać i otrzymać nowy lub też otrzymać zwrot kosztów zakupu.


Tylko oryginalne produkty

Tylko oryginalne produktySkarbnica Narodowa współpracuje tylko z najlepszymi światowymi mennicami i sprawdzonymi dystrybutorami monet. Wszystkie oferowane przez nas numizmaty są oryginalne, co potwierdzają załączone do nich certyfikaty autentyczności. Nasi eksperci dokonują nie tylko kontroli jakości oferowanych produktów, ale również dbają o to, by pochodziły one wyłącznie z wiarygodnych i legalnych źródeł.

Kupując w Skarbnicy Narodowej masz pewność, że zamawiasz wyłącznie oryginalne monety i medale i unikasz niebezpieczeństwa fałszerstw, na jakie możesz napotkać kupując z niesprawdzonych źródeł.