Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Skarbnica Narodowa e-Gazelą Biznesu 2015

Skarbnica Narodowa została wyróżniona w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce. Przyznawany przez Puls Biznesu tytuł e-Gazeli Biznesu jest dowodem na to, że wyjątkowość oferowanych numizmatów i wysoki poziom obsługi przekłada się na zaufanie polskich kolekcjonerów.

„Cieszy nas przede wszystkim zaufanie klientów, którzy dzięki nam mogą rozwijać swoją pasję. Polski rynek numizmatyczny jest jednym z największych w Europie, dlatego aby usatysfakcjonować polskich kolekcjonerów cały czas wzbogacamy naszą ofertę o najcenniejsze i najpiękniejsze egzemplarze monet i medali pamiątkowych. Oprócz działalności w ramach e-commerce, staramy się promować tę pasję – organizujemy wystawy „białych kruków”, aby polscy kolekcjonerzy i osoby zainteresowane historią mogły stanąć oko w oko z najciekawszymi egzemplarzami światowej numizmatyki. Cieszymy się, że nasze starania przekładają się na satysfakcję polskich kolekcjonerów – to dzięki nim zdobyliśmy tytuł e-Gazeli Biznesu. Dziękujemy” – komentuje Adam Zieliński, dyrektor zarządzający Skarbnicy Narodowej.

E-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Polacy coraz chętniej kupują w internecie, co przekłada się na rokroczny, dwucyfrowy wzrost w tym obszarze.

„Internet jest komfortowym miejscem do rozwijania pasji numizmatycznej. Nie wychodząc z domu można wzbogacić kolekcję o cenne monety i medale pamiątkowe. Niektóre z nich są niezwykle rzadkie i trudnodostępne”  - dodaje Adam Zieliński.

Wyróżnienie Pulsu Biznesu zostało przyznane ponad 300 firmom z całej Polski. Jednym z głównych kryteriów obecności w rankingu był wzrost obrotów w okresie 2013/2014. 

Skarbnica Narodowa została uznana za Diament Forbesa 2012

„Jesteśmy dumni z nagrody, która jest potwierdzeniem i docenieniem naszych starań, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, uwzględniając dobro klienta. Od samego początku działalności na polskim rynku staraliśmy się, aby sprzedawane przez nas medale i monety były najwyższej jakości i zadowoliły nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Nie było by naszego sukcesu, gdyby nie zgrany zespół oraz pasja tysięcy Polaków, którzy potrafią docenić najwyższą jakość naszych usług”– mówi Adam Zieliński, Dyrektor Skarbnicy Narodowej.

Diamenty Forbesa to czołowy w Polsce ranking przedsiębiorstw, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Lista opracowywana jest na zlecenie miesięcznika Forbes przez niezależną firmę Dun&Bradstreet Polska, która specjalizuje się w badaniach wydajności finansowej przedsiębiorstw. Przy opracowywaniu zestawienia posłużono się tzw. szwajcarską metodą wyceny wartości firm, która bierze pod uwagę zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku firm. Pozwala to na zmierzenie potencjału przedsiębiorstw z uwzględnieniem wielkości realizowanych przez nie inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.