Kardynal Stefan Wyszyński to ogromny autorytet i jeden z najważniejszych Polaków XX wieku. Był obrońcą praw człowieka, narodu i Kościoła. Dla upamiętnienia beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia, przełożonej z 2020 roku na 12 września 2021 roku, powstał unikatowy medal, wybity w nowatorskiej technologii - połączenia aż trzech kolorów srebra.

Medal "Kardynał Wyszyński" to:

- 1 uncja czystego srebra próby 999/1000
- srebro oksydowane (szare, o ciemnym odcieniu)
- srebro uszlachetnione 24-karatowym złotem

Ta kunsztownie wykonana emsija została wybita w najwyższej jakości menniczej i przedstawia m.in. wizerunek Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tego medalu w Polsce.

Autentyczność medalu gwarantuje Certyfikat. Do bezpiecznej i efektownej ekspozycji przeznaczone jest pudełko kolekcjonerskie w formie ramki. Światowa limitacja tego wyjatkowego numizmatu to zaledwie 2020 egzemplarzy.

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
31,1 g
Średnica:
40 mm
Limitacja:
2020 egzemplarzy
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto, oksydowanie (ciemny odcień)

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnego medalu "Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego" wraz z Certyfikatem i pudełkiem kolekcjonerskim w formie ramki w cenie 690 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.