Władcy w mundurach


Zestaw monet "Władcy w mundurach" składa się z 
dwóch historycznych srebrnych emisji umieszczonych w magnetycznych kapsułach w eleganckim drewnianym pudełku wraz z Certyfikatem Autentyczności.

To unikatowe przedstawienie władców, Miklosa Horthy'ego i Wilhelma II, którzy na rzecz mundurów dobrowolnie zrezygnowali z symboli władzy

Awers pierwszej z monet przedstawia ukoronowany herb Węgier trzymany przez anioły, poniżej nominał: 5 pengő. W otoku znajduje się napis: Królestwo Węgier. Na rewersie umieszczono z kolei popiersie regenta Miklósa Horthy’ego w mundurze wiceadmiralskim. W otoku umieszczono napis: Kawaler Orderu Vitéza Miklós Horthy de Nagybanya w 10. rocznicę rządów 1930).

Awers drugiej z monet przedstawia króla Prus i cesarza niemieckiego Wilhelma II z dynastii Hohenzollernów,
w otoku tytulatura władcy w j. niemieckim. 
Rewers ukazuje godło Rzeszy Niemieckiej, emitenta, datę i nominał słownie. 

Liczba dostępnych zestawów wynosi zaledwie kilkadziesiąt. Radzimy zamówić jak najszybciej - oferta ważna do wyczerpania nakładu!

Specyfikacja
Emitent:
Węgry, Niemcy
Nominał:
5 pengo, 5 marek
Lata emisji:
1930 (5 pengo), 1913-1914 (5 marek)
Stan zachowania:
bardzo piękny
Metal:
srebro 640/1000 (5 pengo), srebro 900/1000 (5 marek)
Masa:
25 g (5 pengo), 27,77 g (5 marek)
Średnica:
36 mm (5 pengo), 38 mm (5 marek)

Tak, chcę skorzystać z tej oferty specjalnej. Proszę o przesłanie zestawu dwóch historycznych srebrnych monet "Władcy w mundurach" w cenie 1150 zł (+ 25 zł koszt przesyłki kurierskiej)! Przesyłka płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z monetami w zestawie – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki z zestawem pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisane numizmaty w bardzo pięknym stanie zachowania. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.