Kunsztownie wykonany naszyjnik (łańcuszek i zawieszka w kształcie serca) jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Na jego wyjątkowość wpływa selektywne uszlachetnienie zawieszki 18-karatowym złotem i srebrem próby 925/1000 oraz zdobienie aż 40 kryształkami Swarowskiego.

  • Selektywne platerowanie złotem i srebrem
  • Naszyjnik z symbolem szczęścia – słoniem
  • Zdobienie: aż 40 kryształków Swarovskiego

Uzupełnieniem motywu serca jest jeden z najbardziej znanych symboli szczęścia - słoń. Długość łańcuszka to ok. 46 cm.

Naszyjnik umieszczony jest w woreczku podarunkowym.

Specyfikacja
Platerowanie:
Serce - srebro 925/1000, słoń - 18-karatowe złoto
Zdobienie:
40 kryształków Swarovskiego
Dł. łańcuszka:
Ok. 46 cm

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie zawieszki w kształcie serce z łańcuszkiem w cenie 99 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.