• Czyste złoto 999/1000
  • Jedynie 5000 egzemplarzy na świecie
  • Dwa kolory złota: klasyczne i c

Moneta "Pączek róży" została wybita z zachowaniem najwyższych standardów menniczych. Zachwyca dwoma kolorami złota: klasycznym i czerwonym, a także wyjątkowym owalnym kształtem. Jest idealnym odwzorowaniem pierwszego prezentu wielkanocnego od cara Mikołaja II dla jego żony - cesarzowej Aleksandry Fiedorowny.

  • Czyste złoto 999/1000 w dwóch kolorach: klasycznym i czerwonym
  • Unikalny owalny kształt
  • Ścisła limitacja – zaledwie 5000 egzemplarzy na świecie

Jedynie 5000 egzemplarzy świecie!

Ze względu na ścisłą limitację zaledwie 5000 Kolekcjonerów na świecie ma szansę wzbogacić swoje zbiory o złotą monetę „Pączek róży” inspirowaną arcydziełem z pracowni Carla Fabergé.

Oryginalny certyfikat i kolekcjonerskie pudełko!

Autentyczność monety, wybitej z czystego złota, gwarantuje oryginalny Certyfikat. Do bezpiecznego przechowywania przeznaczone jest specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie.

Oryginalne jajo z pączkiem róży powstało w 1895 roku w pracowni jubilerskiej Carla Fabergé. Było pierwszym z 54 arcydzieł wykonanych na zlecenie cara. Stworzoną z kolorowego złota skorupkę zdobiły diamenty, emalia o barwie czerwonej i białej oraz motyw wieńców. W wyłożonym kremowym aksamitem wnętrzu spoczywał nierozwinięty kwiat. Obecnie to arcydzieło sztuki jubilerskiej można podziwiać w petersburskim Muzeum Fabergé.

Specyfikacja
Metal:
Czyste złoto próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
0,622 g
Wymiary:
15 x 10 mm
Kraj emisji:
Republika Czadu
Nominał:
3000 franków
Rok emisji:
2019
Limitacja:
5000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie złotej monety "Pączek róży" , w cenie 470 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup monety nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tą monetą – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jej zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisaną monetę. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.

Powrót na górę

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., Al Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa, KRS: 0000241299,
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy
REGON: 140159953, Kapitał zakładowy: 50000 zł, NIP: 525-234-83-37 © Copyright 2019 - Skarbnica Narodowa

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...