JAN PAWEŁ II W PANTEONIE ŚWIĘTYCH KOŚCIOŁA

27 kwietnia 2014 roku Papież Franciszek ogłosił Jana Pawła II świętym Kościoła katolickiego i patronem rodzin. Kanonizacja polskiego Papieża odbyła się zaledwie dziewięć lat po Jego śmierci i została uznana za jedną z najszybszych w historii. 

Ojciec Święty wprowadził kościół w trzecie tysiąclecie, wskazując wytyczne na kolejny wiek. Pozostawił po sobie duchowe dziedzictwo: przykład świętego życia, cierpienia, śmierci i nauczania. 

Emisja "Święty Jan Paweł II" rozpoczyna prestiżowy zestaw medali „Najważniejsi Polscy Święci”. Wybito ją stemplem lustrzanym - w najwyższej jakości menniczej. Dodatkowo uszlatechetniono czystym, 24-karatowym złotem.

Dla wszystkich osób, które dołączyły do swoich zbiorów medal wybity z okazji beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego, mamy miłą niespodziankę. Pierwszy medal z zestawu "Najważniejsi Polscy Święci" oferujemy na specjalnych warunkach z aż 50% rabatem!

Uszlachetniony czystym złotem numizmat (próba 999/1000) upamiętniający Papieża Polaka mogą Państwo nabyć za jedyne 49,50 zł. Ponadto dostawa GRATIS - koszty pakowania i przesyłki poniesie Skarbnica Narodowa.

Mamy nadzieję, że ta niezwykła pamiątka pozwoli przez długie lata wracać do radosnego dnia, w którym Papież Polak został wyniesiony na ołtarze.

Awers medalu przedstawia Świętego Jana Pawła II w szacie pontyfikalnej z pastorałem, w otoczeniu gołębi symbolizujących Ducha Świętego. 

Na rewersie numizmatu znajdują się atrybuty czterech ewangelistów: św. Mateusza, św. Marka, św. Łukasza i św. Jana, fragment „Litanii do Wszystkich Świętych” oraz symbole chrześcijańskie.

UZUPEŁNIJ SWÓJ FOLDER O MEDALE UPAMIĘTNIAJĄCE NAJWAŻNIEJSZYCH POLSKICH ŚWIĘTYCH

Pamiątkowe medale z zestawu „Najważniejsi Polscy Święci i Błogosławieni” uwieczniają polskich świętych i patronów Kościoła. Oprócz emisji z Ojcem Świętym znajdą się w nim numizmaty wyemitowane na cześć patronów Polski - św. Stanisława Kostki i św. Wojciecha, św. Maksymiliana Kolbe - patrona trudnych czasów oraz św. Alberta Chmielowskiego - opiekuna ubogich. Każda postać została sportretowana wraz z charakterystycznymi dla niej atrybutami i symbolami.

Specyfikacja
Metal:
Miedzionikiel
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Platerowanie:
24-karatowe złoto
Waga:
16 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2021

NAJWAŻNIEJSI POLSCY ŚWIĘCI 
PAMIĄTKOWE MEDALE PLATEROWANE CZYSTYM ZŁOTEM

Skarbnica Narodowa ma przyjemność przedstawić pamiątkowe medale z zestawu „Najważniejsi Polscy Święci”, wyemitowane ku czci polskich świętych i patronów Kościoła. 

Oprócz emisji z Ojcem Świętym w zestawie znajdą się m.in numizmaty wyemitowane na cześć patronów Polski - św. Stanisława Kostki i św. Wojciecha, św. Maksymiliana Kolbe - patrona trudnych czasów oraz św. Alberta Chmielowskiego - opiekuna ubogich. 
Każda postać została sportretowana wraz z charakterystycznymi dla niej atrybutami i symbolami.

Wszystkie medale zostały uszlachetnione czystym, 24-karatowym złotem (Au 999/1000). Wykonanie stemplem lustrzanym gwarantuje najwyższą jakość menniczą, która jest niezwykle ceniona przez kolekcjonerów. Takie wykończenie zapewnia doskonały efekt końcowy – matowe motywy w przepiękny sposób wyróżniają się na wypolerowanym złotym tle medalu. 

Rezerwując uszlachetniony złotem medal "Święty Jan Paweł II", zapewniają Państwo sobie prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych medali z tego wyjątkowego zestawu.

Do każdego dołączony jest Certyfikat Autentyczności Skarbnicy Narodowej. Do bezpiecznej i efektownej ekspozycji medali przeznaczony jest specjalnie zaprojektowany folder kolekcjonerski.

W ramach wygodnego kolekcjonowania zestaw można skompletować w formie subskrypcji, nabywając poszczególne emisje ok. raz w miesiącu. Cena regularna medali z zestawu "Najważniejsi Polscy Święci" to 99 zł (+11,95 zł koszt pakowania i wysyłki).

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Najważniejsi Polscy Święci". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Święty Jan Paweł II”, zamawiam go w preferencyjnej cenie 49,50 zł (zamiast ceny regularnej 99 zł), bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 4 pozostałe medale w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 99 zł (łączna cena tych medali to 396 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.