Specyfikacja
Metal:
Jakość:
Waga:
Średnica:
Kraj emisji:
Nominał:
Rok emisji:
Limitacja:

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki medalu "100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 r." za 0 zł, plus 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki oraz innych wyszczególnionych w zamówieniu dodatków. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, medal i zamówione dodatki są płatne na podstawie rachunku dołączonego do przesyłki.Medal 

Mam 14 dni na zapoznanie się zamówionym medalem i dodatkami. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu zamówionych egzemplarzy w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu lub medalu i wyszczególnionych w zamówieniu dotatków, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko wyszczególnione w zamówieniu medale. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Cele i zasady przetwarzania przez Skarbnicę Narodową danych osobowych podanych podczas składania zamówienia są opisane w dokumencie Zasady przedtwarzania danych osobowych

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem Sklepu i akceptuję jego postanowienia.