W hołdzie Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu

11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski – odzyskaliśmy wówczas to, co najcenniejsze – NIEPODLEGŁOŚĆ. Z tym dniem nierozerwalnie związana jest osoba Marszałka Józefa Piłsudskiego, bohatera narodowego i wodza narodu polskiego.

Aby uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, została wyemitowana niezwykła oficjalna złota moneta – ściśle limitowana do tylko 250 egzemplarzy na całym świecie:

  • 1 uncja czystego złota (próba 999/1000)
  • Tylko 250 egzemplarzy na świecie!
  • Miniatura obrazu wybitnego polskiego malarza Wojciecha Kossaka
  • Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany

Arcydzieło sztuki menniczej

Na krążek o wadze 1 uncji czystego złota została przeniesiona niezwykle szczegółowa miniatura obrazu „Portret Marszałka Józefa Piłsudskiego” z 1928 roku, udostępniona ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie. Towarzyszą jej skrzyżowane buławy marszałkowskie oraz subtelny grawerunek gobelinów z najbardziej reprezentacyjnej części Belwederu – sali pompejańskiej. 

Rezultatem połączenia numizmatyki i malarstwa jest arcydzieło sztuki menniczej, które będzie prawdziwym klejnotem w zbiorach kolekcjonerów w Polsce – pamiątka odzyskania niepodległości przez Polskę w cennym czystym złocie.

Na awersie tej oficjalnej złotej monety widnieje nominał wyrażony w dolarach nowozelandzkich, rok emisji i popiersie królowej Elżbiety II – oficjalnej władczyni wszystkich państw należących do Wspólnoty Narodów.

Tylko 250 egzemplarzy na świecie!

Moneta dostarczana jest w specjalnie zaprojektowanej kapsule z indywidualną numeracją. Ten sam numer widnieje również na Świadectwie Własności, gwarantującym autentyczność złotej monety "Marszałek Józef Piłsudski". Znajdą też w nim Państwo potwierdzenie parametrów monety oraz miejsce do samodzielnego wpisania imienia i nazwiska właściciela. 

Całość została umieszczona w ekskluzywnej szkatułce, wykonanej w prawdziwym drewnie, z wygrawerowanymi na wieczku skrzyżowanymi buławami marszałkowskimi. Poniżej nich widnieją napisy: 100th Anniversary of Poland's Independence (100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości) i Marshal Józef Piłsudski (Marszałek Józef Piłsudski), oba wykonane w języku kraju emitenta – po angielsku. Czyni to z monety niezwykle cenną pamiątkę zbliżających się obchodów odzyskania przez Polskę suwerenności po 123 latach niewoli!

W ofercie Skarbnicy Narodowej dostępny jest cały nakład tej emisji – tylko 250 egzemplarzy na cały świat! 

Zamów teraz w cenie jubileuszowej – zanim będzie za późno!
Radzimy nie zwlekać!

Specyfikacja
Metal:
Złoto najwyższej próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza
Waga:
31,1 g
Średnica:
38,61 mm
Nominał:
100 NZD
Kraj emisji:
Niue
Rok emisji:
2018
Limitacja:
Tylko 250 egzemplarzy na cały świat!

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty na 100-lecie Polski. Proszę o przesłanie oficjalnej monety "Marszałek Józef Piłsudski" wybitej w 1 uncji czystego złota w cenie 9450 zł (+ 50 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tą złotą monetą – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jej zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisaną złotą monetę. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania – Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.