Polska na mistrzostwach świata w Rosji
- zdobądź pierwszy uszlachetniony czystym złotem medal pamiątkowy!

Nasza reprezentacja narodowa w piłce nożej w imponującym stylu awansowała na zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa świata w Rosji.  W kwalifikacjach wygraliśmy 8 z 10 meczów, strzelając przeciwnikom aż 28 goli! Z 16 bramkami na koncie nasz kapitan Robert Lewandowski został najlepszym strzelcem w historii eliminacji do mistrzostw świata w strefie europejskiej.

Aby uświetnić udział reprezentacji Polski na mundialu w Rosji, wybito wyjątkowy medal upamiętniający wielkie chwile polskiej piłki.

 • Uszlachetnienie czystym złotem 999/1000
 • Okazały rozmiar - 40 mm średnicy
 • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany

Pierwsze 1000 egzemplarzy zostało dodatkowo opatrzonych indywidualnym numerem emisyjnym na rancie. Radzimy zamówić szybko - najlepiej jeszcze dzisiaj!

Imponujący projekt medalu

Projekt awersu medalu "Mistrzostwa świata Rosja 2018" jest doprawdy imponujący:

 • przedstawia dynamiczną sylwetkę piłkarza składającego się do uderzenia piłki stopą
 • nad nim znajduje się symboliczne skrzydło husarskie
 • piłka zmierza w kierunku murów Kremla i stadionu Łużniki, symbolizujących Moskwę!

Piłka nożna to sport narodowy Polaków! Biało-Czerwoni odnieśli wiele niezapomnianych sukcesów w przeszłości, które zostały upamiętnione na specjalnie przygotowanej serii numizmatów "Złote lata polskiego futbolu". Najnowszy z nich jest dostępny dla Państa właśnie teraz!

Ilustrowana książka o Robercie Lewandowskim GRATIS!

Ważne: już z drugim medalem w kolekcji otrzymają Państwo niezwykle ciekawą książkę o Robercie Lewandowskim GRATIS!

Złote lata polskiego futbolu

Numizmat „Mistrzostwa świata Rosja 2018” rozpoczyna serię „Złote lata polskiego futbolu”, składającą się z uszlachetnionych czystym złotem medali, które upamiętniają najważniejsze osiągnięcia i wielkie chwile polskiej piłki. To wspaniała pamiątka dla każdego Polaka. Zakup pierwszego medalu daje ekskluzywne prawo pierwszeństwa do zakupu pozostałych medali z tej otwartej kolekcji.

Numizmaty z serii „Złote lata polskiego futbolu” upamiętniają sukcesy polskiej reprezentacji narodowej, m.in.:

 • olimpijskie złoto z Monachium (Polska–Węgry 2:1, Monachium 1972)
 • niezapomniany mecz na Wembley o awans do X Mistrzostw Świata w RFN (Polska–Anglia 1:1, Wembley 1973)
 • brąz XII Mistrzostw Świata (Polska–Francja 3:2, Alicante 1982)
 • srebrny medal na XXI Igrzyskach Olimpijskich (Polska-Brazylia 2:0, Toronto 1976)
 • najwyższe zwycięstwo w okresie PRL-u; rekord strzelecki kraju, który obowiązywał do kwietnia 2009 roku (Polska–Norwegia 9:0, Szczecin 1963)
 • brązowy medal na X Mistrzostwa Świata (mecz Polska–Brazylia 1:0, Monachium 1974).

Niska limitacja - tylko 3000 kolekcji!

O wartości kolekcjonerskiej tej serii świadczy niska limitacja – jedynie 3000 kolekcji dostępnych na świecie. Emisje związane z wydarzeniami sportowymi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów. Oficjalne monety olimpijskie czy numizmaty piłkarskich mistrzostw biją za każdym razem rekordy popularności.

Rezerwacja premierowego medalu „Mistrzostwa świata Rosja 2018” wiąże się z prawem pierwszeństwa do otrzymywania kolejnych medali uszlachetnionych czystym złotem, wchodzących w skład kolekcji "Złote lata polskiego futbolu".

W ramach kolekcji akcesoria GRATIS:

 • Z czwartą przesyłką elegancka szkatuła do przechowywania i ekspozycji wartościowych medali.
 • Z drugą przesyłką kopia fotografii Kazimierza Górskiego z autografem.
 • Certyfikaty Autentyczności gwarantujące najwyższą jakość menniczą i uszlachetnienie czystym złotem.
 • Imienne Świadectwo Własności kolekcji z indywidualnym numerem.

Ciekawa książka o Robercie Lewandowskim GRATIS!

Do kolekcji „Złote lata polskiego futbolu” prześlemy w prezencie ilustrowaną książkę o Robercie Lewandowskim GRATIS! Radzimy nie zwlekać z zamówieniem!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z kolekcji "Złote lata polskiego futbolu”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Mistrzostwa świata Rosja 2018", zamawiam go w cenie 69,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam pozostałe medale z tej otwartej kolekcji w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 139 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Złote lata polskiego futbolu”. Wraz z drugim medalem otrzymam bezpłatnie książkę "Robert Lewandowski. Z boiska na stadiony".

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.