Tylko 375 egzemplarzy ze specjalnym znakiem w Certyfikacie


MERKURY

Srebrna moneta o unikatowym kształcie
nawiązująca do pierwszej planety Układu Słonecznego
.

Emisja przypominająca miniaturowego Merkurego została wybita w jednej uncji (31,1 g) czystego srebra próby 999/1000, w wykończeniu określanym jako antyczne (antique finish). Dzięki temu ma ciekawy, ciemny odcień. Zastosowanie innowacyjnych technik menniczych pozwoliło umieścić na powierzchni emisji liczne wgłębienia, które przypominają występujące na Merkurym kratery. Projekt ten nadaje monecie efekt trójwymiaru.

Na numizmacie o strukturze 3D pojawił się również herb emitenta – Barbadosu, nominał – 5 dolarów, rok emisji – 2022, masa – 1 uncja oraz informacja o czystości kruszcu, z którego został wybity.

Autentyczność monety gwarantuje Certyfikat nadrukowany na obwolucie ochronnej. Co ważne, został na nim również umieszczony specjalny znak „FS” (ang. First Strike pierwsze bicie). Znajduje się on na zaledwie 375 egzemplarzach z całej limitacji – 4879 monet – i jest potwierdzeniem, że zostały one przygotowane specjalnie dla klientów Skarbnicy Narodowej.

Specyfikacja
Emitent:
Barbados
Nominał:
5 dolarów
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Zwykły
Metal:
Srebro 999/1000
Masa:
1 uncja
Średnica:
33 mm
Limitacja:
4879 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety "Merkury" w cenie 790 zł (+ 11,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.