11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Odzyskaliśmy wówczas to co najcenniejsze – NIEPODLEGŁOŚĆ.

Medal z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Polski w wersji podstawowej jest dostępny ZA DARMO, bez dalszych zobowiązań.

Uczcij doniosły jubileusz najszlachetniejszym kruszcem – czystym złotem

Twój medal z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości może zyskać ekskluzywny charakter i stać się prawdziwym powodem do dumy. Wystarczy że zamówisz za 58 zł pakiet PREMIUM:

  • Uszlachetnienie czystym złotem i limitacja jedynie 100 000 egz. podnoszą rangę medalu
  • "Marszałek Józef Piłsudski na Kasztance”– reprodukcja obrazu Wojciecha Kossaka
    ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie”
  • Certyfikat Autentyczności zawierający szczegółowe informacje o emisji, a także potwierdzający oryginalność i jakość medalu
Specyfikacja
Jakość:
Mennicza
Metal:
Miedzionikiel
Waga:
15 g
Średnica:
33 mm
Awers:
popiersie Józefa Piłsudskiego
Rewers:
zarys granic II RP i obecnego terytorium Polski
  • W przypadku wyboru medalu za 0 zł:

Tak, zamawiam bezpłatny medal pamiątkowy wybity z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, pokrywając jedynie koszt pakowania i wysyłki 9,95 zł. Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem - przysługuje mi prawo do jego zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

  • W przypadku wyboru wersji PREMIUM:

Tak, zamawiam medal pamiątkowy wybity z okazji 100-lecia Niepodległości Polski w wersji uszlachetnionej czystym złotem z dodatkami w cenie 58 zł (+9,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem - przysługuje mi prawo do jego zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

Uwaga: prześlemy tylko jeden, wybrany medal.