Najniższa limitacja w historii zimowych igrzysk olimpijskich – jedynie 25 000 egzemplarzy na świat!

9 lutego 2018 roku rozpoczęły się najważniejsze zawody w życiu każdego sportowca. Po raz pierwszy w blisko 100-letniej historii zimowych igrzysk olimpijskich znicz olimpijski zapłonął w południowokoreańskim Pjongczang!

Z tej okazji Korea Południowa wyemitowała pierwsze oficjalne srebrne monety okolicznościowe Pjongczang 2018. Emisja ta ma najniższą limitację w historii zimowych igrzysk olimpijskich – tylko 25 000 egzemplarzy na cały świat! Popyt na nią jest ogromny, tymczasem Skarbnica Narodowa może zaproponować swoim najlepszym Klientom zaledwie 365 kompletnych kolekcji srebrnych monet olimpijskich Pjongczang 2018!

Oficjalna moneta olimpijska „Skoki narciarskie” to majstersztyk sztuki menniczej:

 • Czyste srebro 999/1000
 • Prawny środek płatniczy o wysokim nominale 5000 wonów
 • Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany
 • Ścisły limit – tylko 25 000 egzemplarzy dostępnych na świecie
 • Preferencyjna cena początkowa – tylko 299 zł

Skarbnica Narodowa jest jedynym, autoryzowanym przez Narodowy Bank Korei oraz Międzynarodowy Komitet Olimpijski, dystrybutorem oficjalnych monet okolicznościowych Pjongczang 2018 w Polsce! Radzimy nie zwlekać i złożyć zamówienie już dziś – rekordowo niski nakład oficjalnych monet olimpijskich Pjongczang 2018 zostanie z pewnością błyskawicznie wyprzedany.

Ważne: nabywając pierwszą srebrną monetę „Skoki narciarskie”, zyskują Państwo ekskluzywne prawo pierwszeństwa do otrzymywania kolejnych oficjalnych monet z tej olimpijskiej serii. Naprawdę warto!

Dla pierwszych 80 Klientów oficjalna srebrna moneta Innsbruck 1964 w prezencie za 1 zł!

Specyfikacja
Metal:
srebro 999/1000
Jakość:
najwyższa jakość mennicza
Waga:
15,5 g
Średnica:
33 mm
Kraj emisji:
Korea Południowa
Nominał:
5000 wonów
Rok emisji:
2017
Limitacja:
25 000 egzemplarzy na świat

Tylko 365 kompletnych kolekcji dostępnych w Skarbnicy Narodowej!

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem monet olimpijskich Pjongczang 2018 w Polsce. W naszej ofercie znalazły się właśnie pierwsze egzemplarze tych srebrnych emisji okolicznościowych wyemitowane przez Narodowy Bank Korei!

Monety wchodzą w skład ściśle limitowanej kolekcji „Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018”. Radzimy zamówić już dziś, gdyż tylko 365 Klientów w Polsce będzie miało niebywałą szansę skompletowania serii tych fascynujących monet!

Zalety i gwarancja kolekcjonowania:

 • Oficjalne logo olimpijskie wybite na każdej monecie
 • Autentyczność każdej emisji potwierdzona specjalnym Certyfikatem
 • Poszukiwane motywy przedstawiające dyscypliny olimpijskie
 • Gwarancja otrzymania wszystkich srebrnych monet z kolekcji
 • Prawo pierwszeństwa do zakupu kolejnych emisji z olimpijskiej serii
 • Preferencyjna, stała cena w kolekcji – tylko 439 zł za każdą kolejną monetę olimpijską!

To niepowtarzalna możliwość zapoznania się z monetami trudno dostępnymi na świecie. Zamawiając teraz, możecie Państwo przekonać się o pięknie i najwyższej jakości tych arcydzieł numizmatyki, będących połączeniem tradycji sportów zimowych i najnowoczesniejszej technologii bicia monet.

W ramach oficjalnej kolekcji Pjongczang 2018 otrzymają Państwo ZA DARMO:

 • Elegancką szkatułę kolekcjonera z oficjalnym logo Pjongczang 2018 do przechowywania i efektownej ekspozycji monet
 • Certyfikaty Autentyczności do każdej z monet
 • Imienne, indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji

Dla pierwszych 80 klientów oficjalna srebrna moneta Innsbruck 1964 w prezencie za 1 zł!

Kompletna kolekcja składa się z 16 monet olimpijskich.

Złożenie już teraz zamówienia na pierwszą oficjalną srebrną monetę olimpijską „Skoki narciarskie” w wyjątkowej cenie 299 zł oznacza przyznanie prawa pierwszeństwa do zakupu kolejnych oficjalnych srebrnych monet z tej olimpijskiej serii. Będą one wówczas przesyłane raz w miesiącu w cenie 439 zł (+9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Oczywiście bez obowiązku zakupu i bez ryzyka – jeżeli jakikolwiek numizmat nie spełni oczekiwań, można go odesłać w ciągu 14 dni od daty dostarczenia.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie oficjalnej serii srebrnych monet Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą „Skoki narciarskie", zamawiam ją w preferencyjnej cenie 299 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tą srebrną monetę „Skoki narciarskie”, otrzymam pozostałe 15 monet w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 439 zł. (łączna cena tych 15 monet to 6586 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z monetą z kolekcji „Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018”. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie lustrzanym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.