Pamiątka katastrofy lotniczej w Smoleńsku

10 kwietnia 2010 roku prezydent Lech Kaczyński z małżonką oraz wszyscy członkowie delegacji, zmierzającej na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, zginęli w tragicznej katastrofie lotniczej nieopodal Smoleńska.

Aby na zawsze zachować pamięć o tej tragedii, Skarbnica Narodowa wyemitowała specjalny srebrny medal symbolizujący tę wielką stratę dla narodu polskiego.

  • Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany
  • Czyste srebro 999/1000
  • Ścisły limit emisji – tylko 25 000 egzemplarzy
  • Certyfikat Autentyczności wystawiony przez Skarbnicę Narodową

Awers medalu przedstawia wizerunek Pałacu Prezydenckiego, gdzie w 2010 i każdym kolejnym roku tysiące Polaków gromadzi się, by oddać hołd 96 ofiarom katastrofy. Rewers - stylizowana kompozycja orłów, na górze napis Polska, na dole - Bóg Honor Ojczyzna.

Specyfikacja
Metal:
srebro 999/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza
Waga:
10 g
Średnica:
30 mm
Kraj emisji:
Polska
Limitacja:
25 000

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki srebrnego medalu "Smoleńsk" w preferencyjnej cenie – tylko 79 zł (plus 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy - przesyłka płatna za pobraniem u listonosza lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z medalem  – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu numizmatu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Skarbnicę Narodową w celach realizacji rezerwacji i bezpośredniego informowania o innych usługach lub produktach Skarbnicy Narodowej. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.