Polska na mistrzostwach świata w Katarze
- zdobądź pierwszy uszlachetniony czystym złotem medal pamiątkowy!

W niedzielę rozpoczęło się wielkie święto futbolu – mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Nasza reprezentacja narodowa po zwycięskim barażu ze Szwecją awansowała na mundial i po raz
kolejny w historii zmierzy się z najlepszymi na turnieju finałowym w Katarze!

Aby uświetnić udział reprezentacji Polski na mundialu w Katarze, wybito wyjątkowy medal upamiętniający wielkie chwile polskiej piłki.

 • Uszlachetnienie czystym złotem 999/1000
 • Okazały rozmiar - 40 mm średnicy
 • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany

Pierwsze 1000 egzemplarzy zostało dodatkowo opatrzonych indywidualnym numerem emisyjnym na rancie. Radzimy zamówić szybko - najlepiej jeszcze dzisiaj!

Imponujący projekt medalu

Projekt awersu medalu "Katar 2022" jest doprawdy imponujący:

 • na awersie w centralnej części przedstawia orła lądującego na piłce – symbolizuje on waleczność naszych piłkarzy,
 • bogata ornamentyka awersu została zaczerpnięta z nowoczesnych katarskich aren piłkarskich,
 • atmosferę piłkarskiego święta podgrzewają wiwatujący kibice znajdujący się na drugim planie!

Piłka nożna to sport narodowy Polaków! Biało-Czerwoni odnieśli wiele niezapomnianych sukcesów w przeszłości, które zostały upamiętnione na specjalnie przygotowanej serii numizmatów "Złote Lata Polskiego Futbolu". Najnowszy z nich jest dostępny dla Państwa właśnie teraz!

Banknot pamiątkowy z Kazimierzem Górskim GRATIS!

Ważne: już z drugim medalem w kolekcji otrzymają Państwo banknot pamiątkowy z wizerunkiem Trenera Tysiąclecia Kazimierza Górskiego GRATIS!

Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
miedź
Masa:
26 g
Średnica:
40 mm
Platerowanie:
czyste złoto 999/1000
Limitacja pierwszego medalu:
1000 egz. z indywidualnym numerem emisyjnym
Limitacja kolekcji:
3000 kompletnych kolekcji

Złote lata polskiego futbolu

Numizmat „Katar 2022” rozpoczyna serię „Złote Lata Polskiego Futbolu”, składającą się z uszlachetnionych czystym złotem medali, które upamiętniają najważniejsze osiągnięcia i wielkie chwile polskiej piłki. To wspaniała pamiątka dla każdego Polaka. Zakup pierwszego medalu daje ekskluzywne prawo pierwszeństwa do zakupu pozostałych medali z tej otwartej kolekcji.

Numizmaty z serii „Złote Lata Polskiego Futbolu” upamiętniają sukcesy polskiej reprezentacji narodowej, m.in.:

 • olimpijskie złoto z Monachium (Polska–Węgry 2:1, Monachium 1972)
 • niezapomniany mecz na Wembley o awans do X Mistrzostw Świata w RFN (Polska–Anglia 1:1, Wembley 1973)
 • brąz XII Mistrzostw Świata (Polska–Francja 3:2, Alicante 1982)
 • srebrny medal na XXI Igrzyskach Olimpijskich (Polska-Brazylia 2:0, Toronto 1976)
 • najwyższe zwycięstwo w okresie PRL-u; rekord strzelecki kraju, który obowiązywał do kwietnia 2009 roku (Polska–Norwegia 9:0, Szczecin 1963)
 • brązowy medal na X Mistrzostwa Świata (mecz Polska–Brazylia 1:0, Monachium 1974).

Niska limitacja - tylko 3000 kolekcji!

O wartości kolekcjonerskiej tej serii świadczy niska limitacja – jedynie 3000 kolekcji dostępnych na świecie. Emisje związane z wydarzeniami sportowymi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów. Oficjalne monety olimpijskie czy numizmaty piłkarskich mistrzostw biją za każdym razem rekordy popularności.

Rezerwacja premierowego medalu „Katar 2022” wiąże się z prawem pierwszeństwa do otrzymywania kolejnych medali uszlachetnionych czystym złotem, wchodzących w skład kolekcji "Złote lata polskiego futbolu".

W ramach kolekcji akcesoria GRATIS:

 • Z trzecią przesyłką elegancka szkatuła do przechowywania i ekspozycji wartościowych medali.
 • Z drugą przesyłką banknot pamiątkowy z Trenerem Tysiąclecia Kazimierzem Górskim GRATIS.
 • Certyfikaty Autentyczności wraz z każdym medalem gwarantujące najwyższą jakość menniczą i uszlachetnienie czystym złotem.
 • Imienne Świadectwo Własności kolekcji z indywidualnym numerem.

Banknot pamiątkowy z Kazimierzem Górskim GRATIS!

Do kolekcji „Złote Lata Polskiego Futbolu” prześlemy banknot pamiątkowy z wizerunkiem Trenera Tysiąclecia Kazimierza Górskiego GRATIS! Został on wyemitowany z okazji 100. rocznicy urodzin najlepszego polskiego trenera w liczbie zaledwie 10 tys. egzemplarzy! Radzimy nie zwlekać z zamówieniem!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Katar 2022", zamawiam go w cenie 69,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam pozostał medale z tej otwartej kolekcji (tj. bez określonej z góry liczby egzemplarzy) w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 139 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”.

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.