Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Z myślą o naszych Klientach staramy się nieustannie usprawniać i upraszczać nasze procesy działania, podnosić bezpieczeństwo oraz dostosowywać nasze regulaminy do zmieniających się przepisów prawa.

Chcielibyśmy poinformować o zmianach w naszych Regulaminie sklepu oraz Polityce prywatności, które wejdą w życie z dniem 5 stycznia 2021 r.

Aktualne zmiany związane są z usystematyzowaniem informacji dot. procesów sprzedaży, dostawy, reklamacji, a także dotyczą modyfikacji usługi „Moje konto”.

Aktualizacja Polityki prywatności wiąże się z usystematyzowaniem zawartych w niej treści oraz zmianami dotyczącymi stosowania plików cookies. Zmiany te polegają na większym wpływie użytkowników na zakres stosowania plików cookies.

Jeśli zgadzają się Państwo z nowym Regulaminem, to nie muszą Państwo podejmować żadnych dodatkowych działań. Jeśli nie zgadzają się Państwo z zapisami nowego Regulaminu, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu zamknięcia konta w naszym sklepie internetowym.

Kliknij, aby zapoznać się z aktualnym Regulaminem sklepuPolityką prywatności.

Monetų namai La Maison de la Monnaie Belge SPRL Národní Pokladnice - jeden z hlavních distributorů pamětních mincí a medailí The London Mint Office. Unrivalled experts in the fascinating world of coins. Samlerhuset. Ingen forpliktelser - 30 dager full returrett Latvijas Monētu nams Suomen Moneta ostaa kiinnostavia ja kysyttyjä juhlarahoja asiakkailta myös takaisin Eesti Mündiäri Mønthuset Danmark. Danmarks største forhandler af mønter og medaljer.