Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Znalazłeś w naszym sklepie wymarzony numizmat do swoich zbiorów, ale bieżące wydatki nie pozwalają na uzupełnienie kolekcji? Już nie musisz się martwić – możesz rozłożyć zakup na raty, szybko i bez zbędnych formalności, korzystając z rat PayU

Stale staramy się podnosić standardy i ułatwiać korzystnie z naszych usług, więc zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kolejnego udogodnienia. Od niedawna rozszerzyliśmy płatności elektroniczne PayU o możliwość zapłaty w ratach.

Płatności elektroniczne obsługiwane przez operatorów takich jak PayU to najchętniej wybierana przez klientów polskich sklepów internetowych forma zapłaty - tak wynika z raportu "Jak kupujemy w internecie 2018" opracowanego na podstawie badania Satisface dla Blue Media.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ceniących wygodę w realizacji płatności, zdecydowaliśmy się udostępnić raty PayU.  Korzystając z tego sposobu płatności można rozłożyć na raty zakup dowolnej liczby numizmatów o łącznej wartości przekraczającej 300 PLN. Rat udzielają pożyczkodawcy współpracujący z PayU” – mówi Adam Zieliński, Prezes Zarządu Skarbnicy Narodowej.

Więcej informacji o tym jak wygodnie zapłacić za zakupy w Skarbnicy Narodowej na stronie Formy płatności

Zapraszamy do zakupów!