Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Przed nami 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak co roku swoje wsparcie dla akcji okazują artyści, sportowcy, zaangażowane społecznie firmy, a także indywidualni darczyńcy. My postanowiliśmy wesprzeć orkiestrę numizmatycznie! Na naszych dwóch aukcjach możecie wylicytować medale z kolekcji „Polacy w II Wojnie Światowej”. To nie wszystko – do każdego z numizmatycznych zestawów dołączyliśmy wyjątkowe gadżety z filmu Wołyń – plakat z podpisem Wojtka Smarzowskiego oraz pięknie ilustrowany album „Wołyń historia pewnego filmu”.

Skarbnica Narodowa– „W Skarbnicy Narodowej łączymy pasję kolekcjonowania z zamiłowaniem do historii i kultury. Owocem tego połączenia było podjęcie współpracy z twórcami filmu „Wołyń” i zostanie jego oficjalnym partnerem. Choć dzieło porusza temat trudny, staramy się być zawsze blisko historii i pielęgnować zarówno jej wzniosłe, jak i tragiczne momenty. Ukłonem dla polskiej pamięci historycznej jest także nasza kolekcja numizmatyczna „Polacy w II Wojnie Światowej”, która stanowi hołd dla rodaków biorących udział w wydarzeniach wojennych. Właśnie te medale wraz z gadżetami z filmu Wołyń można wylicytować na naszych aukcjach dla WOŚP. Jestem przekonany, że wygrana przysporzy wiele radości zwycięzcy – nie tylko poprzez gest dla potrzebujących, ale także poprzez naprawdę interesującą opowieść, jaką przekazują te przedmioty” – komentuje Adam Zieliński, dyrektor zarządzający Skarbnicy Narodowej.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla dzieci i seniorów. Finał już 15. stycznia, ale aukcje potrwają kilka dni dłużej – do 18.01.2016 roku. Medale i gadżety od Skarbnicy Narodowej możecie licytować na dwóch aukcjach:

Skarbnica Narodowa - zestaw kolekcjonerski Wołyń z 4 medalami

Skarbnica Narodowa - zestaw kolekcjonerski Wołyń z 3 medalami