Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

skarbnica narodowa; anaheim, targi

To największe wydarzenie numizmatyczne tego lata! Międzynarodowe targi World's Fair of Money skupiają uwagę pasjonatów już od 45 lat. Od 9 do 12 sierpnia 2016 roku podczas targów organizowanych przez American Numismatic Association możemy podziwiać niezwykle rzadkie monety prezentowane przez wystawców z całego świata. Jesteśmy na miejscu i specjalnie dla Was relacjonujemy to wydarzenie!


skarbnica narodowa, anaheim, targiAmerican Numismatic Association zaprezentuje także imponujące zbiory muzeum, zawierające niezwykle rzadkie egzemplarze, m.in. srebrnego dolara Idler/Bebee z 1804 roku oraz unikatową pięciocentówkę McDermott/Bebee Liberty Head nickel z 1913 roku.
Nieodłącznym elementem wydarzenia są aukcje charytatywne, podczas których można wzbogacić swoją kolekcję o naprawdę cenne numizmaty, a dodatkowo wesprzeć szczytny cel. Targi w Anaheim są wiec okazją do wylicytowania amerykańskiego dolara Flowing Hair Stella z 1880 roku, czy niemieckiego talara Brunswick-Wolfenbuttel z 1620 roku. Uczestnicy mogą także wziąć udział w aukcjach organizowanych przez prestiżową Stack’s Bowers Galleries, która ma do zaproponowania wyjątkowo kuszące egzemplarze, m.in. Liberty Head Double Eagle z 1898 roku, czy Libertas Americana Medal z 1782 roku.

World Money Fair to wydarzenie, do którego kolekcjonerzy numizmatyki i dystrybutorzy z całego świata przygotowują się przez cały rok. W czasie targów wystawcy i zwiedzający wymieniają się informacjami na temat najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych. Cieszymy się, że możemy być częścią tak inspirującego przedsięwzięcia i przekazywać tą pasję kolekcjonerom w Polsce.