Numizmatyka – kolekcjonerskie monety złote i srebrne dostępne w sklepie numizmatycznym

Zaloguj

Moje konto:

801 811 800
Koszyk jest pusty

Skarbnica Narodowa została wyróżniona w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce. Przyznawany przez Puls Biznesu tytuł e-Gazeli Biznesu jest dowodem na to, że wyjątkowość oferowanych numizmatów i wysoki poziom obsługi przekłada się na zaufanie polskich kolekcjonerów.

Skarbnica Narodowa e-Gazela Biznesu

Cieszy nas przede wszystkim zaufanie klientów, którzy dzięki nam mogą rozwijać swoją pasję. Polski rynek numizmatyczny jest jednym z największych w Europie, dlatego aby usatysfakcjonować polskich kolekcjonerów cały czas wzbogacamy naszą ofertę o najcenniejsze i najpiękniejsze egzemplarze monet i medali pamiątkowych. Oprócz działalności w ramach e-commerce, staramy się promować tę pasję – organizujemy wystawy „białych kruków”, aby polscy kolekcjonerzy i osoby zainteresowane historią mogły stanąć oko w oko z najciekawszymi egzemplarzami światowej numizmatyki. Cieszymy się, że nasze starania przekładają się na satysfakcję polskich kolekcjonerów – to dzięki nim zdobyliśmy tytuł e-Gazeli Biznesu. Dziękujemy” – komentuje Adam Zieliński, dyrektor zarządzający Skarbnicy Narodowej.

 

E-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Polacy coraz chętniej kupują w internecie, co przekłada się na rokroczny, dwucyfrowy wzrost w tym obszarze.


„Internet jest komfortowym miejscem do rozwijania pasji numizmatycznej. Nie wychodząc z domu można wzbogacić kolekcję o cenne monety i medale pamiątkowe. Niektóre z nich są niezwykle rzadkie i trudnodostępne”  - dodaje Adam Zieliński.

Wyróżnienie Pulsu Biznesu zostało przyznane ponad 300 firmom z całej Polski. Jednym z głównych kryteriów obecności w rankingu był wzrost obrotów w okresie 2013/2014.