100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości


Oficjalny znaczek Poczty Polskiej

Znaczek przedstawia kompozycję granic Polski z 1918 roku i współczesnych, godło (orzeł w koronie) oraz monogram RP (Rzeczpospolita Polska).

Został on umieszczony w specjalnie zaprojektowanej kartonowej ramce. Co ważne,  przygotowano go na wyłączność Skarbnicy Narodowej. Będzie on idelanym uzupełnieniem dotychczas zgromadzonych zbiorów.

Droga do wolności!

Odzyskanie niepodległości w 1918 roku to najważniejsze wydarzenie w historii Polski XX wieku, a dzień 11 listopada jest corocznie uroczyście celebrowany przez wszystkich Polaków. Po 123 latach niewoli powstało niepodległe, suwerenne i liczące się na arenie międzynarodowej państwo.

Emocje z tym łączone oddaje następujący fragment: „Niepodobna oddać tego upojenia, tego szału radości, jaki ludność polską w tym momencie ogarnął. (...) Kto tych krótkich dni nie przeżył, kto nie szalał z radości w tym czasie wraz z całym narodem, ten nie dozna w swym życiu największej radości. Cztery pokolenia czekały, piąte się doczekało”.

Specyfikacja
Emitent:
Polska (Poczta Polska)
Wymiary znaczka:
41 x 54 mm
Zew. wymiary ramki:
92 x 106 mm

Tak, zamawiam znaczek pocztowy "100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości" w cenie 39 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.