Złoty medal "Polska w 1/4 finału EURO 2016"

Złoty medal dla polskiej drużyny za osiągnięcia podczas Mistrzostw Europy 2016

Złoty medal uwieczniający sukces Polaków na Euro 2016

Ocena kolekcjonerów: 3.3

3
  • 14-karatowe złoto
  • Najwyższa jakość mennicza
  • Tylko 500 egzemplarzy na cały świat
  • Rodzaj: Pojedynczy produkt
  • Ilość: Ostatnie sztuki
Cena: 875 zł

EURO 2016 - wielki sukces Polaków! 

EURO 2016 to dla Polaków wielkie piłkarskie święto. Reprezentacja Polski znalazła się wśród ośmiu najlepszych drużyn i 30 czerwca rozegrała na wysokim poziomie mecz ćwierćfinałowy na EURO 2016. 

Dotarcie naszej drużyny tak wysoko to wielki sukces, na który polscy kibice czekali 34 lata! Nasze pragnienia się urzeczywistniły, podczas turnieju z polskim walecznym zespołem nikt nie wygrał w regulaminowym czasie gry (ani Niemcy – obecni Mistrzowie Świata, ani Portugalia - Mistrz Europy 2016).  

14-karatowe złoto

Za wspaniałą grę polska drużyna zasłużyła na złoto. Aby uczcić spektakularne sukcesy polskich piłkarzy, wybity został medal z 14-karatowego złota z inskrypcją: "Polska w 1/4 finału Euro 2016". 

Zaledwie 500 medali - niezwykle niska, światowa limitacja

Ekskluzywny złoty medal "Polska na EURO 2016" ze specjalnymi akcesoriami będzie mogło zdobyć zaledwie 500 osób na świecie.

Cała Polska z zapartym tchem śledziła emocjonujące mecze naszej drużyny. Złoty medal, uwieczniający historyczny sukces polskiej reprezentacji, będzie z pewnością wspaniałą pamiątką dla zagorzałych kibiców piłki nożnej oraz dla kolekcjonerów ceniących unikalne emisje.

Najwyższa jakość

Medal został wybity w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. Numizmaty wykonane w tej technologii wybijane są w wyjątkowy sposób - bite są co najmniej dwa razy, a z maszyny wyjmowane są ręcznie w specjalnych rękawiczkach, by nie uszkodzić idealnie wypolerowanej powierzchni.

Unikalny projekt

Medal zaprojektował ceniony artysta Robert Kotowicz. Na awersie widnieje symboliczny puchar, dwóch piłkarzy walczących o piłkę oraz napis "Polska w 1/4 finału Euro 2016". Na rewersie wybito wieżę Eiffla i napis: "Euro 2016 Francja".

Wyłącznie w ofercie Skarbnicy Narodowej 

Złoty medal wraz z prestiżowymi akcesoriami w preferencyjnej cenie 875 zł (plus koszty pakowania i przesyłki 9,95 zł ).

Ta unikalna pamiątka, przypominająca o osiągnięciach Polaków na EURO 2016, spełni najwyższe oczekiwania zagorzałych Kibiców i wymagających Kolekcjonerów.

Wyjątkowe akcesoria gratis 

Do ekskluzywnego medalu wyjątkowe akcesoria gratis:

  • eleganckie pudełko,

  • certyfikat potwierdzający autentyczność złotego medalu,

  • list od Adama Zielińskiego - Dyrektora Zarządzającego Skarbnicy Narodowej,

  • karta z projektem medalu wraz z autografem artysty.

Bez ryzyka

Składając zamówienie, nie trzeba przesyłać żadnych pieniędzy. Po otrzymaniu numizmatu można podjąć finalną decyzję - każdy nabywca ma 14 dni na zapoznanie się z medalem oraz pełne prawo do zwrotu w tym okresie.

Cena: 875 zł
Specyfikacja
Metal:
Złoto 14-karatowe
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
2 gramy
Średnica:
18 mm
Rok emisji:
2016
Limitacja:
500