Józef Piłsudski w czystym złocie

Zwycięski wódz narodu polskiego na oficjalnej monecie z czystego złota!

Józef Piłsudski to jedna z najważniejszych postaci XX-wiecznej Polski. Wolna i suwerenna ojczyzna była jego największym marzeniem, któremu podporządkował całe swoje życie. To pod jego przywództwem odzyskaliśmy niepodległość po 123 latach niewoli!

Oficjalna moneta upamiętniająca Józefa Piłsudskiego to niezwykły hołd złożony wybitnemu Polakowi. Uwiecznienie marszałka na zagranicznej emisji świadczy o tym, że był on wielką osobistością nie tylko w historii Polski, lecz również całego świata!

Złota moneta „Józef Piłsudski” dostępna jest teraz z rabatem aż 200 zł, dzięki czemu cenny kruszec jest w zasięgu ręki każdego kolekcjonera!

Oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników numizmatyki spełniają:

  • Czyste złoto 999/1000
  • Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany!

Moneta "Józef Piłsudski" rozpoczyna jeden z najpopularniejszych światowych programów numizmatycznych  "Najmniejsze Złote Monety Świata". Każda z emisji w kolekcji została wybita w niewielkim, unikalnym i poszukiwanym rozmiarze. Ścisła limitacja kolekcji w Polsce wynosi jedynie 5000 kompletnych egzemplarzy.

Małe jest piękne

Złoto jest drogocennym kruszcem i obecnie bije rekordy cenowe. Dlatego wiele osób nie może pozwolić na kolekcjonowanie złotych monet. Dzięki kolekcji „Najmniejsze Złote Monety Świata” posiadanie zbioru złotych numizmatów stało się możliwe.

Konieczność stosowania najwyższego rygoru technologicznego podczas bicia monet o średnicy 11 mm sprawia, że mogą one być o wiele ciekawsze od tych dużych.

W skład kolekcji wchodzą złote monety przedstawiające zarówno postacie historyczne, jaki i osobistości świata kultury, sztuki, polityki czy nauki oraz szczególne wydarzenia w historii świata. Emitentami monet są kraje z całego globu. Wszystkie z monet wykonane są stemplem lustrzanym.

Zamawiając kolekcję "Najmniejsze Złote Monety Świata" otrzymają Państwo GRATIS:

  • Certyfikat Autentyczności do każdej z oferowanych monet;
  • Kasetkę kolekcjonera do bezpiecznego przechowywania i profesjonalnej ekspozycji wartościowego zbioru złotych monet, dostarczaną z 3. przesyłką;
  • Profesjonalną lupę numizmatyczną do podziwiania najdrobniejszych detali motywów na monetach, również dołączoną do 3. emisji;
  • Indywidualny numer, który wraz z Państwa imieniem i nazwiskiem umieszczany jest na Świadectwie Własności kolekcji, wysyłanym z 6 monetą oraz na mosiężnej tabliczce, którą otrzymają Państwo po 9. przesyłce.

Limitacja to zaledwie 5000 kompletnych kolekcji!

TAK, zamawiam kolekcję złotych monet "Najmniejsze Złote Monety Świata". Pierwszy egzemplarz "Józef Piłsudski" otrzymam w cenie 279 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki), zamiast ceny regularnej 479 zł. Około raz w miesiącu będę otrzymywać kolejne monety z otwartej kolekcji (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów), każdy w cenie 479 zł. Do każdej dostawy zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł.

Płatność za kolejne monety z kolekcji na podstawie faktury dołączonej do każdej przesyłki. Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy, tj. prawo do zwrotu monety oraz otrzymania zwrotu poniesionych kosztów. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie - wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Zamówienie obejmuje tylko opisaną kolekcję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Przysługuje mi prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
2,5 dolara
Rok emisji:
2018
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 999/1000
Masa:
0,5 g
Średnica:
11 mm