Specjalna edycja złotej monety w kolekcjonerskim blistrze po raz pierwszy w Skarbnicy Narodowej!


Atrakcyjna cena

Złoto jest jednym z najrzadszych i najbardziej pożądanych pierwiastków na świecie. Ten drogocenny kruszec pragną posiadać wszyscy miłośnicy numizmatyki! Dlatego już teraz zamów swoją ściśle limitowaną monetę w kształcie sztabki, wybitą ze złota najwyższej próby 999,9/1000 w atrakcyjnej cenie - tylko 199 zł + 12,95 zł koszt pakowania i przesyłki!

Najwyższa jakość

Do wybicia monety o wymiarach 11 x 6 mm, posłużyły wysokiej jakości narzędzia mennicze, które z precyzją pozwoliły umieścić na monecie detale. Emisja została wybita w najwyższej jakości menniczej – stemplem lustrzanym przez Mennicę Norweską, w której co roku powstaje medal Pokojowej Nagrody Nobla!

Ścisła limitacja

Powstało jedynie 9999 złotych monet „In gold we trust” na świecie! Każda emisja posiada indywidualną numerację, umieszczoną na ochronnym blistrze. Zdobądź już teraz swój egzemplarz i dołącz do wybranego grona Kolekcjonerów, którzy mogą poszczycić się tą monetą w swoim zbiorze.

Oficjalna złota moneta w kształcie sztabki

Emitentem złotej monety jest Niue. Na awersie emisji widoczny jest portret królowej Elżbiety II, nazwa emitenta - Niue, rok emisji – 2021, masa monety – 1/100 oz, próba złota – 999,9. Na rewersie znajduje się nazwa monety - "In gold we trust".

Akcesoria GRATIS

Złota moneta umieszczona jest w specjalnym blistrze, który chroni ją przed zarysowaniami. Blister ma wielkość karty do bankomatu, co sprawia, że jest bardzo poręczny i znacząco ułatwia przechowywanie złotego numizmatu.

Autentyczność i czystość kruszcu (złoto próby 999,9/1000) oraz kunszt wykonania potwierdza Certyfikat Skarbnicy Narodowej. Dodatkowo do sztabki dołączona jest karta opisowa, przybliżająca historię cennego kruszcu!

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tej monety w Polsce!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem złotymi emisjami obowiązuje ograniczenie - jedna osoba może zamówić tylko 1 monetę "In gold we trust".

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
2,5 dolara nowozelandzkiego
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 999,9/1000
Masa:
0,31 g (1/100 uncji)
Wymiary:
11 x 6 mm
Limitacja:
9999 egzemplarzy

Tak, zamawiam złotą monetą o masie 0,31 g „In gold we trust” w blistrze wraz z Certyfikatem Autentyczności w cenie 199 zł (+ 12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisaną monetę. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmat zostanie wysłany w stanie menniczym. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.