Prawdziwa róża zatopiona w 24-karatowym złocie

„Złota róża” to prawdziwe dzieło sztuki zatopione w 24-karatowym złocie. Jest wynikiem pracy wielu utalentowanych rzemieślników zaangażowanych w zebranie prawdziwych, specjalnie wyselekcjonowanych róż, które następnie są suszone i pokrywane kilkoma warstwami różnych tworzyw, w tym miedzi. Proces ten pozwala zachować niezwykle realistyczny kształt kwiatów i jak największą liczbę detali. Zwieńczeniem prac jest uszlachetnienie czystym złotem w aż dwóch odcieniach: tradycyjnym - żółtym i różowym, które wspaniale podkreśla urok i majestatyczność królowej kwiatów. Obecność we wnętrzu prawdziwej rośliny powoduje, że każda „Złota róża” jest inna i niepowtarzalna.

  • Prawdziwa i niepowtarzalna róża
  • Uszlachetnienie 24-karatowym złotem w dwóch odcieniach: żółtym i różowym
  • Eleganckie pudełko podarunkowe
  • Idealny pomysł na prezent

Róży towarzyszy certyfikat gwarantujący jej autentyczność i kunsztowne wykonanie oraz specjalnie zaprojektowane pudełko podarunkowe. Umieszczona w gablocie lub wazonie doskonale ozdobi każde pomieszczenie, a jej widok będzie cieszył przez wiele lat. Jest ona również doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Róża to najbardziej znana i najstarsza roślina ozdobna na świecie. Od wieków była natchnieniem dla artystów i poetów, a jej piękno i elegancja sprawiły, że określa się ją mianem królowej kwiatów. To właśnie róże najchętniej umieszczane są w bukietach, którymi obdarowujemy najbliższe osoby. Najbogatszą symbolikę mają róże czerwone, które niosą ze sobą przesłanie okazania miłości.

Specyfikacja
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto
Jakość:
Najwyższa jakość wykonania
Waga:
ok. 36 g
Długość:
ok. 17 cm

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie "Złotej róży" wraz z Certyfikatem i pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 349 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.