Niezwykły zegarek z polskim husarzem!

Skarbnica Narodowa wspólnie z renomowaną firmą Coinwatch połączyła pasję do numizmatyki i zegarmistrzostwa. Dzięki tym staraniom powstał wyjątkowy zegarek z autentyczną monetą w tarczy wybitą stemplem lustrzanym w czystym srebrze 999/1000!

Tarczę zegarka wykonanego z dbałością o każdy szczegół zdobi rewers pamiątkowej monety "Polski husarz". Ten wyjątkowy projekt przywołuje wspomnienie najznamienitszej ciężkiej kawalerii w dziejach świata!

Piękno detali

Przedstawiono na nim dynamiczny wizerunek husarza na koniu. Jeździec uzbrojony jest w kopię z proporcemkoncerz (długi miecz) i  szablę. Osłania go kirys (zbroja na piersi), karwasz (chroniący przedramię) i szyszak na głowie. Na plecach znajdują się przepiękne zdobienia - powiewająca skóra zwierzęca oraz legendarne skrzydła husarskie, siejące postrach wśród nieprzyjaciół.

Szwajcarska precyzja

Zegarek posiada niezawodny szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda z pięcioma kamieniami łożyskującymi. W przeciwieństwie do metalowych łożysk charakteryzują się one znacznie mniejszą ścieralnością, co pozwala m.in. na znaczące wydłużenie żywotności zegarka.

Koperta chroniąca zegarek przed uszkodzeniami lub czynnikami zewnętrznymi, np. kurzem czy wilgocią oraz dekielznajdujący się na spodzie zegarka, wykonane są ze stali nierdzewnej. Tarcza, czyli widoczny rewers monety, jest osłonięta szkiełkiem z kryształu mineralnego odpornym na zarysowania.

zegarek-husarz-lp-detal-1

Na deklu wygrawerowane są: skrzydła husarskie, indywidualny numer seryjny, oznaczenie klasy wodoszczelności 30 m (3 ATM) czy też logo Skarbnicy Narodowej. Ponadto znajduje się napis „Swiss Movement”, który ze względu na surowe szwajcarskie prawo używane jest wyłącznie w określeniu mechanizmów w pełni powstałych na terenie Szwajcarii.

Akcesoria w komplecie

Zegarek umieszczony został na eleganckim czarnym skórzanym paskuspecjalnym pudełku kolekcjonerskim. Dzięki temu sprawdzi się również doskonale jako wyjątkowy prezent i niepowtarzalna biżuteria osobista.

Towarzyszy mu indywidualnie numerowany Certyfikat Autentyczności oraz instrukcja obsługi w j. polskim.

Zegarek objęty jest 3-letnią gwarancją.

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tych zegarków na świecie!

W bieżącej ofercie mamy jedynie 200 egzemplarzy zegarka „Polski husarz” – decyduje kolejność zamówień!

zegarek-husarz-lp-detal-2


 

Tak, zamawiam kolekcjonerski zegarek ze srebrną monetą „Polski husarz” wraz z Certyfikatem Autentyczności i pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 1290 zł (+25 zł koszt pakowania i przesyłki kurierskiej). Zamówienie obejmuje tylko opisany zegarek. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Specyfikacja
Mechanizm:
szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda
Kamienie łożyskujące:
5
Bateria:
364 (1,5 V)
Koperta i dekiel:
stal nierdzewna
Tarcza:
rewers autentycznej monety o nominale 1 dolara
Metal monety:
czyste srebro 999/1000
Średnica monety:
30 mm
Nominał monety:
1 dolar
Klasa wodoszczelności:
30 m (3 ATM)
Limitacja:
1000 egzemplarzy na świecie
Pasek :
skóra naturalna w kolorze czarnym