Skarbnica Narodowa z dumą informuje o złotej emisji upamiętniającej Jana Pawła II jedną z najważniejszych osobistości w historii Polski.

Medal został wybity w najwyższej jakości menniczej w cennym 14-kartatowym złocie (585/1000) i po raz pierwszy, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, uszlachetniony emalią w barwach narodowych.

Ten wyjątkowy medal rozpoczyna pamiątkową złotą kolekcję Wielcy Polacy, stworzoną dla upamiętnienia najwybitniejszych osobistości w dziejach Polski.

Korzyści z rezerwacji emisji:

  • Certyfikat Autentyczności gwarantujący oryginalność każdej emisji
  • Reprodukcje obrazów z Muzeum Narodowego w Warszawie
  • Indywidualne Świadectwo Własności
  • Bogato ilustrowany leksykon “Wielcy Polacy” z biogramami ponad 150 najwybitniejszych rodaków
  • Elegancka szkatuła do bezpiecznego przechowywania i ekspozycji kolekcji
  • Specjalne kapsuły z wybudowanym szkłem powiększającym

Specyfikacja
Metal:
Złoto próby 585/1000
Jakość:
Najwyższa mennica - stempel lustrzany
Waga:
2 g
Średnica:
18 mm
Kraj emisji:
Polska

Tak, chcę rozpocząć zbieranie złotych medali pamiątkowych „Wielcy Polacy”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem „Jan Paweł II” w cennym złocie, proszę o przesłanie go w cenie 395 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Jeżeli zatrzymam ten złoty medal, otrzymam pozostałe 11 numizmatów, w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 790 zł (łączna cena tych medali to 8 690 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu każdego złotego medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Powrót na górę

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., Al Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa, KRS: 0000241299,
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy
REGON: 140159953, Kapitał zakładowy: 50000 zł, NIP: 525-234-83-37 © Copyright 2020 - Skarbnica Narodowa

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...