Srebrna Ćwierćdolarówka USA "Yellowstone"
w limitowanej edycji z hologramem!

Park Narodowy Yellowstone to najstarszy rezerwat przyrody na świecie. Znany jest z przepięknych krajobrazów oraz niezwykle bogatej fauny i flory. Nie dziwi zatem fakt, że Mennica USA uwieczniła to wyjątkowe miejsce na oficjalnej srebrnej monecie. Została ona wybita w srebrze wysokiej próby 900/1000. Dodatkowo jej rewers został wzbogacony o mieniący się hologram, co czyni każdy egzemplarz wyjątkowym.

W roku 150. rocznicy ekspedycji to tego obszaru, pragniemy zaoferować ją na preferencyjnych warunkach:

Srebrna Ćwierćdolarówka USA "Yellowstone"
w limitowanej edycji z hologramem

Za jedyne 69,50 zł (zamiast 139 zł)
To blisko 70 zł oszczędności!
DOSTAWA GRATIS

Rewers numizmatu przedstawia wizerunek bizona, ukazanego na tle gejzera Old Faithful – jednej z największych atrakcji Parku Narodowego Yellowstone. Wzdłuż otoku znajdują się inskrypcje z nazwą parku oraz stanu Wyoming, a także datą „2010” oraz dewizą „Jedno uczynione z wielu”. Autorem projektu jest grawer i rzeźbiarz Don Everhart.

Na awersie, jak w przypadku wszystkich monet z serii "Piękno Ameryki", znajduje się portret Jerzego Waszyngtona, także legendy: „Stany Zjednoczone Ameryki”, „Wolność”, „W Bogu pokładamy nadzieję” oraz nominał.

Specyfikacja
Metal:
Srebro próby 900/1000
Jakość:
Mennicza
Waga:
6,25 g
Średnica:
24,26 mm
Kraj emisji:
USA
Nominał:
1/4 dolara
Rok emisji:
2010
Limitacja:
10 000 kompletnych kolekcji

Najpiękniejsze miejsca Ameryki na oficjalnych srebrnych monetach
Tylko teraz w edycji PREMIUM z hologramem! 

Srebrne ćwierćdolarówki USA są prawnym środkiem płatniczym bitym przez Mennicę Stanów Zjednoczonych. Oznacza to, że można nimi zapłacić. Z uwagi na zawartość cennego srebra, które znacząco przewyższa wartość nominału, nie znajdują się w obiegu.

Kolekcjonerzy zarówno w USA, jak i z całego świata, rokrocznie czekają na kolejne nowe motywy. Edycja premium z hologramem cieszy się ich szczególnym zainteresowaniem.

Każda moneta z serii "Piękno Ameryki" upamiętnia inny, słynny region Ameryki. Wśród motywów uwiecznionych na pamiątkowych numizmatach można podziwiać: Wielki Kanion, Pomnik Narodowy Mount Roushmore czy Narodowy Park Wojskowy Gettysburg. Decydując się na skompletowanie całej serii otrzymają Państwo komplet akcesoriów do bezpiecznego przechowywania i profesjonalnej ekspozycji GRATIS:

• Certyfikat do każdego numizmatu, który gwarantuje jego autentyczność
• Świadectwo Własności kolekcji
• Eleganckie pudełko oraz ochronne kapsuły na wszystkie monety

Tak, chcę rozpocząć zbieranie srebrnych ćwierćdolarówek USA z serii „Piękno Ameryki”, w limitowanej edycji z hologramem. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą „Park Narodowy Yellowstone”, proszę o przesłanie go w premierowej cenie 69,50 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. 

Jeżeli zatrzymam ten numizmat, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze monety z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji, każdy w cenie regularnej 139 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony niewielki koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w  stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.