Srebrny łańcuszek i zawieszka z symbolem szczęścia, ozdobiona cyrkoniami

Słoń w swym uniwersalnym znaczeniu symbolizuje siłę i moc, nie tylko tę fizyczną, lecz także umysłową i duchową. Biżuteria z zawieszką w kształcie słonia ma przynieść szczęście. 

Srebrny wisiorek ozdobiony jest cyrkoniami. Cyrkonia to najpopularniejszy kamień jubilerski, używany do zdobienia wszystkich rodzajów biżuterii na całym świecie.

  • Łańcuszek i zawieszka ze słoniem na szczęście
  • Srebro 925/1000
  • Błyszczące cyrkonie
  • Opakowanie: welwetowy woreczek

Tak, zamawiam srebrny łańcuszek z wisiorkiem w kształcie słonia w cenie 199 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty.  

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

 

Specyfikacja
Metal:
srebro 925
Zdobienie:
cyrkonie
Długość łańcuszka:
46 cm
Wielkość zawieszki:
ok. 1,1 cm x 1,2 cm + kółeczko na łańcuszek