Pamiątkowe Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie – cenne srebro, najwyższa jakość!

Srebrne Dolary Kanadyjskie

Ocena kolekcjonerów: 3.8

4
 • Niezwykłe srebrne monety ilustrujące historię Kanady
 • Znakomita jakość gwarantowana przez Kanadyjską Mennicę Królewską
 • Świadectwo Własności kolekcji oraz Certyfikaty Autentyczności do każdej z monet
 • Rodzaj: Kolekcja
 • Ilość: Ograniczona dostępność
Cena: 199 zł

Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie

Dzięki restrykcyjnej polityce emisyjnej Banku Kanady "Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie" w krótkim czasie dołączyły do grona niezwykle poszukiwanych na całym świecie monet kolekcjonerskich. Są one cenione za piękno i bogactwo przedstawionych szczegółów związanych z historią Kanady

"Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie" to:

 • przepiękne motywy uwiecznione na oficjalnych monetach
 • kunszt menniczy najwyższej próby!
 • bezcenne srebro wykorzystywane w procesie bicia
 • wysoka wartość kolekcjonerska dzięki bardzo niskiej limitacji!

Kolekcję "Oficjalnych Srebrnych Dolarów Kanadyjskich" rozpoczyna moneta „Canoe” z 1972 roku. Jej piękny awers zdobi łódź zwana kanoe, będąca
najważniejszym środkiem transportu wodnego w historii Ameryki Północnej. Rewers zdobi portret ówczesnego oficjalnego władcy Kanady – Królowej Elżbiety II.

Do kolekcji "Oficjalnych Srebrnych Dolarów Kanadyjskich" należą między innymi takie pamiątkowe monety, jak: „100 Lat Calgary", „Żaglowiec Gryf” z 1979 roku oraz „Bizon" z 1982 roku.  

Akcesoria w kolekcji − GRATIS!

W ramach kolekcji do wartościowych srebrnych dolarów dołączone są najlepsze akcesoria. Wszystkie otrzymają Państwo całkowicie za darmo:

 • Świadectwo Własności kolekcji
 • Certyfikat Autentyczności do każdej z monet
 • Elegancką kasetkę do przechowywania i ekspozycji monet

Najwyższa jakość z Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej

Za emisję wszystkich monet z kolekcji odpowiada Kanadyjska Mennica Królewska – jedna z najbardziej wszechstronnych mennic świata. Słynie ona z bogatej tradycji bicia motywów w znakomitej jakości.

Cena: 199 zł
Specyfikacja
Metal:
Srebro
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza
Waga:
23,3 g
Średnica:
36 mm
Kraj emisji:
Kanada
Nominał:
1 dolar
Rok emisji:
1972

Tak, chcę rozpocząć zbieranie oficjalnych srebrnych dolarów kanadyjskich. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą pamiątkową srebrną monetą: "Kanoe” z 1972 roku, zamawiam ją w cenie 199 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tę srebrną monetę kanadyjską, będę otrzymywać pozostałe historyczne srebrne dolary kanadyjskie z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji, w około miesięcznych odstępach. Monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki.

Monety będą w stanie kolekcjonerskim: lustrzanym, mennicznym lub znakomitym. Na przestrzeni lat Kanadyjska Mennica Królewska zmieniała specyfikację srebrnych monet (np. zawartość srebra), dlatego ich ceny wahają się. Cena każdej z następnych 11 emisji wynosi 199 zł. Kolejne rzadsze i trudno dostępne motywy są w cenie 259 zł każdy. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie. Otrzymam wówczas zwrot kosztu zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający. Mam prawo przerwać kolekcjonowanie w dowolnym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową. 

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy..

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.