100. rocznica objawień Matki Bożej Fatimskiej

Jubileuszowa moneta uszlachetniona czystym srebrem

100.Rocznica Objawień Fatimskich Jubileuszowa emija platerowana czystym srebrem

Twoja ocena będzie pierwsza!

0
  • Platerowanie czystym srebrem 999/1000
  • Zdobienia w technologii tampondruku
  • Jakość mennicza
  • Tylko 25 000 egzemplarzy na całym świecie
  • Certyfikat potwierdzający autentyczność emisji
  • Rodzaj: Pojedynczy produkt
  • Ilość: Wyprzedany!
Powiadom mnie, gdy będzie dostępny.

Jubileuszowa moneta upamiętniająca objawienia w Fatimie

13 maja 2017 roku minęło sto lat od wydarzeń w Fatimie, podczas których Matka Boża po raz pierwszy ukazała się portugalskiemu rodzeństwu i przekazała dzieciom orędzie dla ludzkości, które przeszło do historii jako „tajemnice fatimskie”. 

Skarbnica Narodowa ma zaszczyt poinformować o emisji oficjalnej monety upamiętniającej setną rocznicę objawień w Fatimie. Moneta została:

  • uszlachetniona czystym srebrem (999/1000),
  • wybita w nowatorskiej technologii - metodą tampondruku,
  • ściśle limitowana  – tylko 25 000 egz na świecie.

Cudowny wizerunek Matki Bożej Fatimskiej na monecie zachwyca kunsztem i precyzją zdobienia wykonanego w technologii tampondruku.

Do monety dołączony jest Oficjalny Certyfikat potwierdzający autentyczność emisji.

Skarbnica Narodowa, jako wyłączny dystrybutor, oferuje jubileuszową monetę w specjalnej cenie - zaledwie 69 zł. Koszt pakowania i przesyłki to jedynie 9,95 zł. 

 

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny.
Specyfikacja
Nominał:
1 dolar
Waga:
28 g
Średnica:
40 mm
Jakość:
Mennicza
Uszlachetnienie:
Czyste srebro 999/1000
Emitent:
Tokelau

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki monety 100.Rocznica Objawień Fatimskich w preferencyjnej cenie – tylko 69 zł (plus 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Nie muszę wpłacać teraz żadnych pieniędzy - przesyłka płatna w ciągu 14 dni od otrzymania numizmatu, płatność na podstawie rachunku który dołączony będzie do przesyłki z monetą lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z monetą  – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Skarbnicę Narodową w celach realizacji rezerwacji i bezpośredniego informowania o innych usługach lub produktach Skarbnicy Narodowej. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.