Srebrny dolar za symboliczny 1 zł

Jubileuszowa oferta z okazji 150 lat Kanady

Srebrne Dolary Kanadyjskie

Srebrne Dolary Kanadyjskie

Twoja ocena będzie pierwsza!

0
 • aż dwa jubileuszowe dolary z 2017 roku
 • najważniejsze symbole Kanady  liść klonowy i kanadyjska flaga
 • piękny wygląd i wysoka jakość mennicza
 • najczystsze srebro 999,9/1000!
 • Rodzaj: Kolekcja
 • Ilość: Wyprzedany!
Powiadom mnie, gdy będzie dostępny.

Kup jeden – drugi otrzymasz za symboliczny 1 zł!

Skarbnica Narodowa, oficjalny dystrybutor Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, z dumą prezentuje ofertę specjalną z okazji 150-lecia Kanady – aż dwie najnowsze kanadyjskie srebrne monety w cenie 99 zł!

Tylko teraz, kupując jedną srebrną monetę za 98 zł (bez kosztów pakowania i przesyłki), druga srebrna moneta za symboliczny 1 zł!

Obie srebrne emisje są oficjalnymi środkami płatniczymi w Kanadzie. Należą one również do cenionego programu numizmatycznego przygotowanego przez renomowaną Kanadyjską Mennicę Królewską z okazji 150-lecia Kanady

Ze względu na srebro próby 999,9/1000 i wspaniałe symboliczne motywy uwiecznione na rewersach, monety te mają dużą wartość kolekcjonerską:

 • najważniejsze symbole Kanady  liść klonowy i kanadyjska flaga,
 • piękny wygląd i wysoka jakość mennicza
 • najczystsze srebro 999,9/1000!

Pierwsza srebrna moneta „Serce Kanady” w centralnej części przedstawia wizerunek liścia
klonowego.
 Wokół niego uwiecznione zostały symbole różnych kanadyjskich regionów. Druga srebrna moneta „Duch Kanady”– za symboliczny 1 zł – ukazuje kanadyjską flagę na tle charakterystycznych elementów krajobrazu kraju: postrzępionej linii brzegowej, Gór Skalistych czy niedźwiedzia polarnego z terytoriów Arktyki. Na awersie monet tradycyjnie umieszczono portret oficjalnego władcy Kanady – Królowej Elżbiety II

Fascynująca Kanada

Krystalicznie czyste jeziora, ośnieżone wierzchołki gór i bezkresne równiny Dzikiego Zachodu – Kanada bez wątpienia zalicza się do najbardziej fascynujących krajów. Od lat plasuje się też wysoko na liście państw o najwyższych standardach życia mieszkańców. Srebrne dolary „Serce Kanady" oraz „Duch Kanady” stanowią zaproszenie dla Kolekcjonerów z całego świata do rozpoczęcia niepowtarzalnej podróży numizmatycznej i kulturowej po tym fascynującym kraju:

 • najczystsze srebro 999,9/1000
 • najwyższa jakość mennicza
 • oficjalne emisje Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej
 • specjalna cena jubileuszowa: 98 zł + 1 zł = razem 99 zł!
Powiadom mnie, gdy będzie dostępny.
Specyfikacja
Metal:
Srebro 999,9/1000
Jakość:
Stan menniczy
Waga:
2 x 7,96 g
Średnica:
2 x 27 mm
Kraj emisji:
Kanada
Nominał:
2 x 3 dolary kanadyjskie
Rok emisji:
2017

Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie

Od 1935 roku srebrne dolary kanadyjskie upamiętniają ważne wydarzenia z historii Kanady, wielkie osobistości oraz wyjątkowe miejsca. Zgodnie z angielską tradycją Kanadyjska Mennica Królewska wybija dolary w cennym srebrze. Gwarantuje to nieprzemijającą wartość nadzwyczaj pożądanych na całym świecie srebrnych dolarów kanadyjskich.

Brytyjska królowa Elżbieta II jest również oficjalnie głową kanadyjskiego państwa. Dlatego też od 1958 roku jej portret − zmieniający się przez lata – widnieje na awersach większości srebrnych dolarów kanadyjskich. Stanowi on ozdobę tych poszukiwanych monet.

Kolekcjonerzy z całego świata cenią kanadyjskie emisje za:

 • przepiękne motywy
 • kunszt menniczy najwyższej próby!
 • bezcenne srebro, z którego bite są te monety!
 • wysoką wartość kolekcjonerską dzięki bardzo niskiej limitacji!

Tylko jedna emisja w roku!

Srebrne Dolary Kanadyjskie należą do najbardziej poszukiwanych monet kolekcjonerskich. Kanadyjska Mennica Królewska zwyczajowo emituje rocznie tylko jednego nowego, oficjalnego srebrnego dolara i to w bardzo niskim nakładzie. Z tego powodu monety te stały się niezwykle pożądanymi przez kolekcjonerów. Tylko w ubiegłym roku do zbiorów kolekcjonerów Skarbnicy Narodowej trafiło blisko 8 tysięcy unikalnych monet z kolekcji Oficjalnych Srebrnych Dolarów Kanadyjskich.

Wiele srebrnych dolarów kanadyjskich jest już oficjalnie wyprzedanych. Mimo to Skarbnica Narodowa – Oficjalny Dystrybutor Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej – gwarantuje od samego początku możliwość zebrania pełnej kolekcji.

Prawdziwe srebro w najwyższej jakości!

Srebrne dolary kanadyjskie podziwiane są na całym świecie za znakomitą jakość bicia oraz bogactwo szczegółów motywów. Wykonane w bezcennym srebrze, te oficjalne emisje pamiątkowe uznawane są przez Kolekcjonerów za prawdziwe arcydzieła sztuki menniczej.

Akcesoria w kolekcji − GRATIS!

W ramach kolekcji do wartościowych srebrnych dolarów dołączone są najlepsze akcesoria. Wszystkie otrzymają Państwo całkowicie za darmo:

 • Świadectwo Własności kolekcji
 • Certyfikat Autentyczności do każdej z monet
 • Elegancką kasetkę do przechowywania i ekspozycji monet

Tak, chcę rozpocząć zbieranie oficjalnych srebrnych dolarów kanadyjskich. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą srebrną monetą: „Serce Kanady”, proszę o przesłanie jej w cenie 98 zł – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Wraz z nią otrzymam drugą srebrną monetę „Duch Kanady” za symboliczny 1 zł. Nie muszę płacić teraz – przesyłka będzie płatna za pobraniem u listonosza lub mogę też wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam te dwie najnowsze srebrne monety kanadyjskie, będę otrzymywać pozostałe historyczne srebrne dolary kanadyjskie z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji, w około miesięcznych odstępach. Monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki.

Monety będą w stanie kolekcjonerskim: lustrzanym, mennicznym lub znakomitym. Na przestrzeni lat Kanadyjska Mennica Królewska zmieniała specyfikację srebrnych monet (np. zawartość srebra), dlatego ich ceny wahają się. Cena każdej z następnych 11 emisji wynosi 199 zł. Kolejne rzadsze i trudno dostępne motywy są w cenie 259 zł każdy. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie. Otrzymam wówczas zwrot kosztu zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający. Mam prawo przerwać kolekcjonowanie w dowolnym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową. 

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.