Piękno Ameryki uwiecznione na oficjalnych srebrnych monetach

Po raz pierwszy w limitowanej edycji z hologramem!

Srebrne Ćwierćdolarówki USA

Ocena kolekcjonerów: 5.0

1
  • Srebro wysokiej próby 900/1000
  • Nowatorska technologia - hologramowe wykończenie
  • Wiodący emitent - Stany Zjednoczone Ameryki
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Cena: 139 zł

Srebrne ćwierćdolarówki USA w limitowanej edycji z hologramem

Te niezwykłe monety bite przez Mennicę Stanów Zjednoczonych przedstawiają piękno i bogactwo amerykańskiej ziemi. Dla podkreślenia pamiątkowego charakteru emisji, wszystkie są wybijane w srebrze wysokiej próby 900/1000.

Nowatorska technologia użyta w ściśle limitowanej edycji premium

Zaawansowana technologia pozwoliła na kompozycję, jakiej dotychczas nie było. Lśniący paletą barw hologram ozdabia wypukłą część rewersu monety. Rozszczepienie padających promieni świetlnych tworzy efekt tęczy. Wypukłe motywy pokryte hologramem efektownie kontrastują z wypolerowaną powierzchnią tła. Dostępnych jest jedynie 10 000 kompletnych kolekcji srebrnych ćwierćdolarówek z hologramem. Jest to niska limitacja, zważywszy na popularność, jaką cieszą się amerykańskie numizmaty.

Najstarszy Park Narodowy świata na oficjalnej srebrnej monecie

Kolekcje rozpoczyna moneta upamiętniająca Park Narodowy Yellowstone. Rewers numizmatu powstał w pracowni grawera i rzeźbiarza Don Everharta. Zdobi go wizerunek bizona ukazany na tle gejzera Old Faithful - jednej z największych atrakcji rezerwatu. Wdłuż otoku znajdują się inskrypcje z nazwą parku oraz stanu Wyoming, a także data emisji i dewiza "E Pluribus Unum" - "Jedno uczynione z wielu", nawiązujące do historii stanów założycielskich. Awers wspólny dla całej serii prezentuje portret Jerzego Waszyngtona, pierwszego prezydenta USA.

Akcesoria numizmatyczne GRATIS!

Zamówienie srebrnej ćwierćdolarówki „Park Narodowy Yellowstone”, zapewnia prawo pierwszeństwa rezerwacji kolejnych srebrnych monet z programu „Piękno Ameryki”. Emisje będą dostarczane w kwadratowych kapsułach z Certyfikatami Autentyczności. W ramach kolekcji otrzymają Państwo eleganckie pudełko, które służy do efektownej prezentacji i bezpiecznego przechowywania monet.

Cena: 139 zł
Specyfikacja
Metal:
Srebro próby 900/1000
Jakość:
Mennicza
Waga:
6,25 g
Średnica:
24,26 mm
Kraj emisji:
USA
Nominał:
1/4 dolara
Lata emisji:
Różne
Limitacja:
10 000 kompletnych kolekcji

Tak, chcę rozpocząć zbieranie srebrnych ćwierćdolarówek USA z serii „Piękno Ameryki”, w limitowanej edycji z hologramem. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą „Park Narodowy Yellowstone”, proszę o przesłanie jej w  cenie 139 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. 

Jeżeli zatrzymam ten numizmat, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze monety z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji. Każda w cenie regularnej 139 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w  stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.