Tylko teraz „100. rocznica nadania herbu Kanadzie” ponad 100 zł taniej!

Dodatkowo „40. rocznica ustanowienia hymnu narodowego Kanady” za jedyny 1 zł!

Skarbnica Narodowa, oficjalny dystrybutor Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, z dumą prezentuje ofertę specjalną - aż dwie kanadyjskie srebrne monety w cenie 99 zł!

Kupując srebrną monetę "100. rocznica nadania herbu Kanadzie" za 98 zł, druga srebrna moneta "40. rocznica ustanowienia hymnu Kanady" za symboliczny 1 zł! Ponadto koszty pakowania i przesyłki pokryje Skarbnica Narodowa.

Obie srebrne emisje są oficjalnymi środkami płatniczymi w Kanadzie. Zostały wybite ze srebra najwyższej z możliwych prób 999,9/1000 i upamiętniają symbole narodowe Kanady!

Pierwsza moneta została wyemitowana z okazji 100. rocznicy nadania herbu Kanadzie. To właśnie ten symbol został umieszczony na rewersie 5-dolarowej monety z 2021 roku. Emisja z zachwycającą dbałością ukazuje najdrobniejsze detale.

Druga 5-dolarowa moneta upamiętnia 40. rocznicę ustanowienia hymnu Kanady. Na rewersie emisji z 2020 roku przedstawione są liście klonowe wraz z nutowym zapisem początkowych taktów hymnu "O Canada".

Na awersie tych emisji tradycyjnie umieszczono portret oficjalnej głowy państwa - Królowej Elżbiety II.

Fascynująca podróż numizmatyczna po Kanadzie!

Te dwie wyjątkowe monety rozpoczynają kolekcję oficjalnych "Srebrnych Dolarów Kanadyjskich". Seria składa się z rzadkich i poszukiwanych srebrnych numizmatów z Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, której Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem. Monety przybliżają m.in.: historię, wspaniałe miejsca czy symbole Kanady. Jest to niezwykła podróż numizmatycznapo tym fascynującym kraju!

Specyfikacja
Metal:
2 x srebro próby 999,9/1000
Jakość:
2 x stan menniczy
Waga:
2 x 7,96 g
Średnica:
2 x 27 mm
Kraj emisji:
Kanada
Nominał:
2 x 5 dolarów kanadyjskich
Rok emisji:
2020 i 2021
Limitacja:
10 000 kolekcji

Kolekcja "Srebrne Dolary Kanadyjskie" - oficjalne monety Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej

Od 1935 roku srebrne dolary kanadyjskie upamiętniają m.in.: ważne wydarzenia z historii Kanady, wielkie osobistości oraz wyjątkowe miejsca. Zgodnie z angielską tradycją Kanadyjska Mennica Królewska wybija dolary w cennym srebrze. Gwarantuje to nieprzemijające zainteresowanie tymi emisjami na całym świecie.

Brytyjska królowa Elżbieta II jest również oficjalnie głową kanadyjskiego państwa. Dlatego też od 1958 roku jej portret − zmieniający się przez lata – widnieje na awersach większości srebrnych dolarów kanadyjskich. Stanowi on ozdobę tych poszukiwanych monet.

Kolekcjonerzy z całego świata cenią kanadyjskie emisje za:

  • przepiękne motywy,
  • znakomitą jakość bicia,
  • srebro, z którego bite są te monety!

Fascynująca przygoda numizmtyczna po Kanadzie zapisana w srebrze!

Kolekcja "Srebrne Dolary Kanadyjskie" zawiera monety o wyjątkowych motywach. Serię rozpoczynają dwie oficjalne srebrne emisje: "100. rocznica nadania herbu Kanadzie" za 98 zł, druga srebrna moneta "40. rocznica ustanowienia hymnu Kanady" za symboliczny 1 zł! 

Kolejne monety z serii będą wysyłane ok. raz w miesiącu, wśród nich znajdą się emisje upamiętniające m.in.: pierwotnych mieszkańców Kanady i indiańskie kanoe, czy stulecie inauguracji pierwszej kanadyjskiej transkontynentalnej linii kolejowej i założenia Vancouver. 

Ścisła limitacja!

Z uwagi na ścisłą limitację, emisje wchodzące w skład serii "Srebrne Dolary Kanadyjskie" są bardzo poszukiwane przez Kolekcjonerów. Monety szybko znikają z rynku i coraz trudniej je pozyskać w pożądanych stanach zachowania. W ofercie Skarbnicy Narodowej dostępnych będzie jedynie 10 000 kompletnych kolekcji.

Prawdziwe srebro i znakomita jakość bicia!

Srebrne dolary kanadyjskie podziwiane są na całym świecie za znakomitą jakość bicia oraz bogactwo szczegółów motywów. Wykonane w srebrze, te oficjalne emisje pamiątkowe uznawane są przez Kolekcjonerów za prawdziwe arcydzieła sztuki menniczej.

Zawartość kruszcu i stan zachowania monet zależny jest od roku emisji. Pamiątkowe dolary kanadyjskie będą dostarczane w menniczych, znakomitych lub bardzo pięknych stanach zachowania.

Akcesoria w kolekcji − GRATIS!

Akcesoria wysyłane w trakcie trwania serii, spełniają najwyższe standardy jakości. Kolekcjonerzy otrzymają:

  • Certyfikat do każdego numizmatu, który gwarantuje jego autentyczność,
  • dokładny opis każdego numizmatu opracowany przez eksperta i historyka,
  • elegancką kasetę do bezpiecznego przechowywania srebrnych emisji (wysyłaną wraz z 5. przesyłką),
  • indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji (wysyłane pod koniec serii).

Bezpieczeństwo kolekcjonowania

Skarbnica Narodowa daje pewność bezpiecznych zakupów. Gwarantujemy prawo zwrotu każdej monety w ciągu 14 dni od momentu otrzymania oraz zwrot kosztów jej zakupu. Kolekcja "Srebrne Dolary Kanadyjskie" ma charakter otwarty, tj. bez określonej z góry liczby egzemplarzy.

Tak, zamawiam kolekcję oficjalnych "Srebrnych Dolarów Kanadyjskich". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą srebrną monetą: „100. rocznica nadania herbu Kanadzie", proszę o przesłanie jej w cenie 98 zł – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Wraz z nią otrzymam drugą srebrną monetę „40. rocznica ustanowienia hymnu Kanady” za symboliczny 1 .

Jeżeli zatrzymam te dwie srebrne monety kanadyjskie, będę otrzymywać pozostałe historyczne srebrne dolary kanadyjskie z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji, w około miesięcznych odstępach. Monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki.

Monety będą w stanie zachowania: menniczym, znakomitym lub bardzo pięknym. Na przestrzeni lat Kanadyjska Mennica Królewska zmieniała specyfikację srebrnych monet (np. zawartość srebra), dlatego ich ceny wahają się. Cena każdej z następnych 10 emisji wynosi 199 zł. Kolejne rzadsze i trudno dostępne motywy są w cenie 259 zł każdy, dalsza część serii składa się z najtrudniejszych w pozyskaniu emisji do nabycia w cenie 349 zł każda. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie. Otrzymam wówczas zwrot kosztu zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający. Mam prawo przerwać kolekcjonowanie w dowolnym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową. 

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.