Kolekcja "Siedem Cudów Świata" - arcydzieła sztuki menniczej

Siedem cudów świata zostało uwiecznionych w 14-karatowym złocie (próba 585/1000), na monetach o poszukiwanej wśród kolekcjonerów średnicy 11 mm! Użycie bardzo precyzyjnych narzędzi umożliwiło oddanie najdrobniejszych detali projektów na niewielkich krążkach złota. Zastosowanie stempla lustrzanego podkreśliło matowy rysunek - dzięki temu powstały małe dzieła sztuki menniczej!

Każda z monet przedstawia jedno z siedmiu arcydzieł starożytnej architektury: Piramidy w Gizie, Wiszące Ogrody w Babilonie, Świątynia Artemidy, Posąg Zeusa w Olimpii, Mauzoleum w Halikarnasie, Kolos Rodyjski, Latarnia Morska na w Aleksandrii.

Kolekcję rozpoczyna moneta upamiętniająca jedyny obiekt, który przetrwał do naszych czasów - egipskie piramidy. Można ją teraz nabyć z rabatem 50%!

Emisje są prawnym środkiem płatniczym w kraju emitenta. Do każdej emisji dołączony jest certyfikat potwierdzający jej autentyczność oraz wykonanie ze złota próby 585/1000!

W trakcie trwania kolekcji wysyłane są akcesoria GRATIS:

  • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji wraz z nazwiskiem jej właściciela
  • Indywidualnie numerowana mosiężna tabliczka wraz z nazwiskiem jej właściciela 
  • Kasetka kolekcjonera do bezpiecznego i eleganckiego przechowywania kolekcji 
  • Lupa numizmatyczna do podziwiania motywów umieszczonych na monetach
  • Certyfikat Autentyczności do każdej emisji, zawierający szczegółowe informacje na jej temat

Limitacja to zaledwie 7000 kompletnych kolekcji na świecie!

Specyfikacja
Metal:
Złoto 585/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
7 x 0,5 g
Średnica:
7 x 11 mm
Kraj emisji:
Wyspy Salomona
Nominał:
7 x 1$
Rok emisji:
2016
Limitacja:
7000 kolekcji na świecie

Tak, chcę rozpocząć zbieranie złotych monet z kolekcji "Siedem Cudów Świata". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą złotą monetą z kolekcji: "Piramidy w Gizie”, zamawiam ją w preferencyjnej cenie 124,50 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tę monetę, otrzymam pozostałe 6 monet w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 249 zł. (łączna cena tych 6 monet to 1494 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.