Prawdziwa róża zatopiona w 24-karatowym złocie

„Złota róża” to prawdziwe dzieło sztuki zatopione w 24-karatowym złocie. Jest wynikiem pracy wielu utalentowanych rzemieślników zaangażowanych w zebranie prawdziwych, specjalnie wyselekcjonowanych róż, które następnie są suszone i pokrywane kilkoma warstwami różnych materiałów, w tym miedzi. Proces ten pozwala zachować niezwykle realistyczny kształt kwiatów i jak największą liczbę detali. Zwieńczeniem prac jest uszlachetnienie 24-karatowym złotem oraz pokrycie pąku rubinowym pyłem połączonym z czerwonymi cząsteczkami i brokatem, które wspaniale podkreślają urok i majestatyczność królowej kwiatów.

Obecność we wnętrzu prawdziwej rośliny powoduje, że każda „Złota róża” jest inna i niepowtarzalna.

  • Prawdziwa i niepowtarzalna róża
  • Uszlachetnienie czystym złotem
  • Unikatowe zdobienie rubinowym pyłem połączonym z czerwonymi cząsteczkami i brokatem

Róży towarzyszy numerowany certyfikat, gwarantujący jej autentyczność i kunsztowne wykonanie, oraz specjalnie zaprojektowane pudełko podarunkowe. Umieszczona w gablocie lub wazonie doskonale ozdobi każde pomieszczenie, a jej widok będzie cieszył przez wiele lat. Jest ona również doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Na świecie dostępnych jest zaledwie 1999 egzemplarzy tego unikatowego kwiatu.

Róża to najbardziej znana i najstarsza roślina ozdobna na świecie. Od wieków była natchnieniem dla artystów i poetów, a jej piękno i elegancja sprawiły, że określa się ją mianem królowej kwiatów. To właśnie róże najchętniej umieszczane są w bukietach, którymi obdarowujemy najbliższe osoby. Najbogatszą symbolikę mają róże czerwone, które niosą ze sobą przesłanie okazania miłości.

Specyfikacja
Masa:
Ok. 36 g
Długość:
Ok. 16 cm
Platerowanie:
Czyste złoto
Zdobienie:
Rubinowy pył z czerwonymi cząsteczkami i brokatem

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie prawdziwej róży uszlachetnionej czystym złotem oraz rubinowym pyłem z czerwonymi cząsteczkami i brokatem wraz z Certyfikatem i pudełkiem podarunkowym w cenie 379 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.