"Jailhouse Rock" - kultowa piosenka z 1975 roku upamiętniona na monecie uszlachetnionej 24-karatowym złotem Fairmined!

Gdy utwór "Jailhouse Rock" trafił na listy przebojów we wrześniu 1957 roku, odniósł natychmiastowy sukces. Nie był to pierwszy hitowy singiel w dorobku Elvisa Presleya. Młody artysta miał już na koncie takie klasyki jak "Heartbreak Hotel", "All Shook Up", "Don't Be Cruel" czy "Love Me Tender", jednak był to pierwszy przebój, po którym krytycy przyznali, że Elvis nie jest przejściową modą, jak o nim pisano wcześniej. To w jednej z recenzji "Jailhouse Rock" pojawiło się określenie, którym posługujemy się w odniesieniu do Elvisa do dzisiaj – nazwano go po prostu królem rock'n'rolla!

Oficjalna moneta upamiętniająca ten wielki hit to jedna z 5 emisji wchodzących w skład zestawu "Największe przeboje Elvisa Presleya".

Już teraz monetę "Jailhouse Rock" mogą Państwo zamówić w cenie 159 zł. Pakowanie i przesyłka GRATIS!

Uzupełnij swój folder o oficjalne monety upamiętniające największe przeboje artysty wszech czasów - Elvisa Presleya!

Elvis Presley uznawany jest za jedną z najważniejszych postaci świata muzyki i kultury XX wieku. W ciągu kilku lat stał się międzynarodową gwiazdą, której imię, twarz i głos były i nadal są rozpoznawane w jednej chwili!

Grupa Samlerhuset, do której należy Skarbnica Narodowa, we współpracy z Elvis Presley Enterprises, LLC, ma zaszczyt zaprezentować oficjalne monety oddające hołd królowi rock'n'rolla oraz upamiętniające jego najsłynniejsze przeboje!

Elvis Presley Enterprises, LLC jest oficjalnym podmiotem odpowiedzialnym za licencjonowanie produktów i przedsięwzięć związanych z Elvisem Presleyem! Jest on ściśle powiązany z Graceland – muzeum Elvisa (dawnej Graceland było posiadłością Presleya).

Każda emisja została uszlachetniona certyfikowanym złotem Fairmined najwyższej próby 999/1000.

Złoto Fairmined to kruszec, z którego można być dumnym! 

Złoto użyte do platerowania monet z serii pochodzi z odpowiedzialnych źródeł. Nabywane jest ono w etyczny sposób wyłącznie od małych, rzemieślniczych organizacji górniczych. Kolekcjoner, kupując złoto z kopalni stanowiących własność lokalnych społeczności, zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zgodny z ekologią, bezpośrednio je wspiera.

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem monet z kolekcji "Największe przeboje Elvisa Presleya" w Polsce!

Wszystkie monety mają wspólny awers, który przedstawia herb emitenta, którym jest Gibraltar, nominał - 1 korona, rok emisji - 2021.

Rewersy emisji zdobią autoryzowane zdjęcia artysty naniesione na powierzchnię monet za pomocą techniki tampondruku, a także widoczny na płycie winylowej jego oficjalny podpis.

W skład kolekcji "Największe przeboje Elvisa Presleya" wchodzi pięć monet poświęconych jednym z najbardziej rozpoznawalnych piosenek: "Jailhouse Rock", "Can't Help Falling in Love", "Don't Be Cruel"/"Hound Dog", "All Shook Up" i "Heartbreak Hotel".

Gwarancja stałej ceny! 

Kolejne motywy wysyłane są około raz w miesiącu i kosztują tyle samo - tj. 159 zł za jeden egzemplarz + 11,95 zł koszt pakowania i przesyłki.

Bezpieczeństwo kolekcjonowania!

Zakupy w Skarbnicy Narodowej są bezpieczne - przesyłki będą dostarczane do skrzynki pocztowej. Gwarantujemy prawo zwrotu każdej monety w ciągu 14 dni od momentu jej otrzymania oraz zwrot kosztów zakupu.

Tylko dla Kolekcjonerów serii wyjątkowe akcesoria GRATIS!

W trakcie trwania kolekcji "Największe przeboje Elvisa Presleya" otrzymają Państwo w prezencie:

  • Certyfikat Autentyczności do każdej emisji z serii potwierdzający jej oryginalność
  • Ochronną kapsułę do bezpiecznego przechowywania numizmatu
  • Dokładny opis upamiętnionego utworu, autoryzowany przez Elvis Presley Enterprises, LCC, dołączony do każdej monety
  • Świadectwo Własności kolekcji (wysyłane wraz z ostatnią przesyłką)
Specyfikacja
Emitent:
Gibraltar
Nominał:
1 korona
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
menniczy
Metal:
miedzionikiel
Masa:
28,28 g
Średnica:
38,61 mm
Limitacja:
49 999 egzemplarzy na świecie
Platerowanie:
24-karatowe złoto Fairmined
Zdobienie:
tampondruk

Tak, chcę rozpocząć zbieranie kolekcji "Największe przeboje Elvisa Presleya”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą uszlachetnioną 24-karatowym złotem Fairmined monetą "Jailhouse Rock", zamawiam ją w cenie 159 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Pozostałe 4 monety z tej kolekcji będę otrzymywać w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 159 zł (łączna cena tych 4 monet to 636 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł.

Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z monetą z kolekcji "Największe przeboje Elvisa Presleya". Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty będą wysyłane w menniczym stanie zachowania.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.