Józef Piłsudski – Ojciec Polskiej Niepodległości 

Skarbnica Narodowa z dumą informuje o emisji medalu upamiętniającego pierwszego Marszałka Polski – Józefa Piłsudskiego, jednego z największych polskich bohaterów narodowych. Medal ten został wybity w najwyższej jakości menniczej i jest platerowany najczystszym, 24-karatowym złotem (999/1000).

Emisja ta rozpoczyna wyjątkową mini kolekcję "100 lat polskiej niepodległości. Ojcowie Narodu" stworzoną dla upamiętnienia mężów stanu, którzy w szczególny sposób zasłużyli się w walce o niepodległość i powrót Polski na mapę Europy.

Specyfikacja
Metal:
Mosiądz platerowany 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
24 g
Średnica:
38,61 mm
Kraj emisji:
Polska

100 LAT POLSKIEJ NIEPODLEGŁOŚCI. OJCOWIE NARODU 

Specjalna mini kolekcja medali pamiątkowych platerowanych 24-karatowym złotem

Medal Józef Piłsudski - Pierwszy Marszałek Polski zapoczątkowuje okolicznościową mini kolekcję "100 lat polskiej niepodległości. Ojcowie Narodu" stworzoną dla upamiętnienia polskich mężów stanu, którzy szczególnie zasłużyli się w walce o wolność i powrót Polski na mapę Europy 11 listopada1918 roku. Każdy z medali w kolekcji jest platerowany najczystszym 24-karatowym złotem. 

Najwyższa jakość mennicza została uzyskana dzięki biciu stemplem lustrzanym (narzędzie bez żadnych śladów zużycia) i z zachowaniem ścisłego reżimu technologicznego. Dzięki temu nawet najdrobniejsze motywy medalu są doskonale widoczne.

Zamawiając pierwszy medal kolekcji – Józef Piłsudski – zyskują Państwo prawo do otrzymywania kolejnych medali z tej specjalnej edycji. Od momentu złożenia zamówienia będą Państwo otrzymywać w miesięcznych odstępach dalsze medale pamiątkowe z kolekcji w cenie 149 zł. Każda z emisji zostanie wysłana bez obowiązku do zakupu – każdą z nich można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Wśród uhonorowanych będą także: Roman Dmowski, Ignacy Paderwski, Wincenty Witos i generał Józef Haller.

Do swojej mini kolekcji otrzymują Państwo gratis specjalnie zaprojektowany folder do przechowywania i prezentacji medali. 

 

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "100 lat polskiej niepodległości. Ojcowie Narodu".  W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Józef Piłsudski - Pierwszy Marszałek Polski”, zamawiam go w preferencyjnej cenie 149 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.  

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, otrzymam pozostałe 4 medale w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie 149 zl. Łączny koszt 5 medali to 745 zł.  Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu.  W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia