Legiony Piłsudskiego w walce o niepodległość Polski

Upamiętnienie na medalu uszlachetnionym czystym złotem

Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości

Twoja ocena będzie pierwsza!

0
 • Uszlachetnienie 24-karatowym złotem
 • Najwyższa jakość mennicza
 • Aż 50% rabatu!
 • Przesyłka gratis!
 • Rodzaj: Kolekcja
 • Ilość: Wyprzedany!
Powiadom mnie, gdy będzie dostępny.

Legiony Polskie w walce o niepodległość

Legiony Polskie to 1. polska formacja wojskowa w XX wieku. Walczyły na wszystkich frontach I wojny światowej, czym przyczyniły się do odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach zaborów.

Heroizm legionistów – jak żadnej innej formacji wojskowej – upamiętniają liczne piosenki, wiersze, obrazy. Pieśń "My, Pierwsza Brygada" w okresie międzywojennym pretendowała do miana hymnu narodowego.

Piłsudski – symbol odrodzenia Polski

Józef Piłsudski to jedna z najważniejszych postaci w historii naszego narodu. Walczył o niepodległość, przewodził Legionom Polskim, był Pierwszym Marszałkiem Polski, wodzem w Bitwie Warszawskiej 1920 r., dwukrotnie premierem. Miał wpływ na kilka dziesięcioleci w dziejach Polski.

Medal "Utworzenie Legionów" jest częścią zestawu "Józef Piłsudski. Droga do niepodległości", który składa się z 15 medali uszlachetnionych czystym złotem. Kolekcja ukazuje walkę Józefa Piłsudskiego o odzyskanie niepodległości, a potem pełną suwerenność Polski.

Gwarancja najwyższej jakości

Medale został wykonany tradycyjną metodą medalierską, co podnosi jego wartość artystyczną. Artysta Robert Kotowicz, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach, stworzył najpierw płaskorzeźę, na podstawie której powstał medal. Dzięki zaawansowanej technice medal wybito w najwyższej jakości menniczej. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów.

50% rabatu i przesyłka gratis!

Medal "Utworzenie Legionów" teraz można kupić aż 50% taniej! Dodatkowo przesyłka gratis! To pierwszy medal z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości".

Liczne akcesoria w prezencie!

Jeśli zdecydujesz się na zakup pozostałych medali z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości", otrzymasz w prezencie: kokardę patriotyczną – idealną na obchody świąt narodowych, elegancki folder do przechowywania medali, certyfikaty autentyczności medali, karty historyczne z archiwalnymi fotografiami z Narodowego Archiwum Cyfrowego, folder do przechowywania kart historycznych. Szczególy w zakładce "O kolekcji". 

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny.
Specyfikacja
Metal:
Miedź platerowana 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Limitacja:
1000 kompletnych kolekcji

Do jubileuszowego zestawu 15 medali "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" liczne akcesoria gratis!

 • Kokarda patriotyczna idealna na obchody Święta Niepodległości (wraz z 2. medalem z zestawu)
 • Elegancki folder do przechowywania zestawu 15 medali. Folder ilustrowany archiwalnymi fotografiami, pochodzącymi z Narodowego Archiwum Cyfrowego.
 • Do każdego medalu karta informacyjna, opracowana przez historyka, wzbogacona archiwalnymi zdjęciami. Te materiały przybliżają dzieje naszej Ojczyzny poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
 • Do każdego numizmatu Certyfikat Autentyczności, gwarantujący uszlachetnienie medalu czystym złotem próby 999/1000 oraz wykonanie w najwyższej jakości menniczej.
 • Folder do przechowywania i wygodnego korzystania z kart historycznych.
 • Certyfikat Własności z indywidualnym numerem zestawu.

Dlaczego warto zarezerwować już teraz?

 • Rabat 50% i przesyłka gratis

Uszlachetniony czystym złotem medal "Utworzenie Legionów" (pierwszy z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości") dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej, w cenie 59,5 zł (zamiast 119 zł). Dodatkowo przesyłka gratis!

 • Bogactwo akcesoriów

W ramach zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" gratis profesjonalnie opracowane akcesoria. Przybliżają one historię Polski poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.

 • Kokarda patriotyczna w prezencie

Jeśli skorzystasz z niniejszej oferty, wraz z 2. medalem z serii "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" otrzymasz w prezencie kokardę patriotyczną – idealną na obchody świąt narodowych.

 • Wyłącznie w Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa posiada wyłączne prawo do sprzedaży tego zestawu, honorującego Józefa Piłsudskiego i jego służbę Ojczyźnie.

 • Ścisła limitacja

Ścisła limitacja to tylko 10 tys. zestawów. Sprawia to, że tylko 1 na 3800 Polaków ma szansę zdobyć kompletny zestaw medali. Rezerwacja numizmatu "Utworzenie Legionów" daje prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych 14 medali z zestawu.

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
  Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet i medali, współpracuje z renomowanymi mennicami. Zaufały nam już tysiące kolekcjonerów. Kolejne uszlachetnione złotem medale będziemy przesyłać ok. raz w miesiącu, bez obowiązku zakupu. Każdy można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. To niepowtarzalna szansa, by osobiście przekonać się o najwyższej jakości ich wykonania.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali platerowanych czystym złotem z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem "Utworzenie Legionów", zamawiam go w preferencyjnej cenie 59,50 zł (zamiast ceny regularnej 119 zł), bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę płacić teraz; przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam pozostałe 14 medali uszlachetnionych czystym złotem, w ok. miesięcznych odstępach, w cenie 119 zł każdy. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Przysługuje mi pełne prawo zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający. Mam prawo przerwać kolekcjonowanie w dowolnym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.