Chrzest Polski w dwóch rodzajach złota

Emisja jubileuszowa w 1050. rocznicę Chrztu Polski

Dzieje Narodu Polskiego

Dzieje Narodu Polskiego

Ocena kolekcjonerów: 3.0

15
 • Emisja jubileuszowa „Chrzest Polski” w 1050. rocznicę przyjęcia chrześcijaństwa
 • Uszlachetnienie dwoma rodzajami złota
 • Wysoka jakość mennicza, okazała średnica aż 45 mm
 • Wyjątkowe akcesoria GRATIS!
 • Rodzaj: Kolekcja
 • Ilość: Pełna dostępność
Cena: 149 zł

Emisja jubileuszowa „Chrzest Polski” w dwóch rodzajach złota

Chrzest Polski w 966 roku otworzył naszemu krajowi drogę do niezależności i włączył nas do europejskiej społeczności chrześcijańskiej. Wydarzenie to było krokiem milowym w budowaniu polskiej tożsamości. Aby uczcić zbliżającą się rocznicę 1050-lecie tego wydarzenia, Skarbnica Narodowa wyemitowała wyjątkowy medal jubileuszowy:

 • uszlachetniony dwoma rodzajami złota: klasycznym i różowym,
 • wybity w wysokiej jakości menniczej, w okazałej średnicy 45 mm,
 • wyemitowany w ścisłej limitacji – tylko 10 000 kompletnych kolekcji!
Cena: 149 zł
Specyfikacja
Uszlachetnienie:
Dwa rodzaje złota
Jakość:
Wysoka jakość mennicza
Średnica:
45 mm
Waga:
34,45 g
Kraj emisji:
Polska

„Bóg, Honor, Ojczyzna – Dzieje Narodu Polskiego” na medalach uszlachetnionych dwoma rodzajami złota

Medal upamiętniający chrzest Polski otwiera unikatową kolekcję „Bóg, Honor, Ojczyzna – Dzieje Narodu Polskiego”. Wszystkie medale w tej serii cechuje maestria wykonania. Do ich stworzenia użyto zawansowanej technologii uszlachetniania dwoma rodzajami złota.

W kolekcji znajdą się emisji upamiętniające tak ważne wydarzenia w historii naszego kraju jak: 

 • Zjazd w Gnieźnie,
 • Bitwa pod Grunwaldem,
 • Hołd pruski,
 • Unia lubelska

i wiele innych

Do swojej ekskluzywnej kolekcji kolekcjonerzy otrzymają GRATIS:

 • Certyfikat Autentyczności każdego medalu, gwarantujący jego jakości uszlachetnienie kruszcem,
 • Imienne Świadectwo Własności Kolekcji,
 • Karty historyczne opisujące wydarzenia upamiętnione na medalach,
 • Eleganckie pudełko do przechowywania i właściwej ekspozycji cennych numizmatów.

Uwaga:
Tylko 10 000 kolekcjonerów na całym świecie będzie miało możliwość kolekcjonowania złotej serii "Bóg, Honor, Ojczyzna – Dzieje Narodu Polskiego". Ponieważ wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane ściśle według kolejności napływania, a zainteresowanie emisją jest ogromne, prosimy złożyć rezerwację już teraz.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie złotych medali pamiątkowych „Bóg, Honor, Ojczyzna – Dzieje Narodu Polskiego”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem „Chrzest Polski” uszlachetnionym dwoma rodzajami złota, proszę o przesłanie go w cenie 149 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy – przesyłka płatna za pobraniem u listonosza.

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze medale z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali) kolekcji, każdy w cenie regularnej 149 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.