Legiony Polskie na medalu uszlachetnionym czystym złotem

Uszlachetniony złotem medal na 100-lecie Niepodległej Polski

Józef Piłsudski - przywódca Legionów Polskich

Ocena kolekcjonerów: 5.0

3
 • Uszlachetnienie 24-karatowym złotem. 
 • Najwyższa jakość mennicza. 
 • Cena specjalna: aż 50% rabatu! 

 

 

 • Rodzaj: Kolekcja
 • Ilość: Pełna dostępność
Regularna cena: 99 zł
Cena: 49,50 zł

104 rocznica powstania Legionów Polskich

27 sierpnia 1914 r. oficjalnie zatwierdzono powstanie Legionów Polskich. Była to 1. polska formacja wojskowa w XX wieku. Legiony Polskie walczyły na wszystkich frontach I wojny światowej, czym przyczyniły się do odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach zaborów.

Heroizm legionistów – jak żadnej innej formacji wojskowej – upamiętniają liczne piosenki, wiersze, obrazy. 

100. rocznica odzyskania niepodległości

W 100. rocznicę odrodzenia naszej Ojczyzny jesteśmy dumni z bycia Polakami, pamiętamy o naszej historii. Medal "Utworzenie Legionów" jest częścią zestawu "Józef Piłsudski. Droga do niepodległości", który składa się z 15 medali uszlachetnionych czystym złotem. Zestaw ukazuje walkę Józefa Piłsudskiego o odzyskanie niepodległości, a potem pełną suwerenność Polski.

Ścisła limitacja

Dostępnych jest tylko 10 tys. kompletnych zestawów "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". Tak niska limitacja sprawia, że zaledwie 1 na ponad 3800 Polaków ma szansę nabyć kompletny zestaw. Rezerwując uszlachetniony złotem medal "Utworzenie Legionów", zapewniasz sobie prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych 14 medali z jubileuszowego zestawu.

Gwarancja najwyższej jakości

Medale tworzące zestaw zostały wykonane tradycyjną metodą medalierską (płaskorzeźba), co podnosi ich wartość artystyczną. Ich autorem jest artysta Robert Kotowicz, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach. Dzięki zaawansowanej technice medale wybito w najwyższej jakości menniczej. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Liczne akcesoria w prezencie!

Jeśli skorzystasz z niniejszej oferty, wraz z kolejnymi medalami z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" otrzymasz w prezencie:

 • kokardę patriotyczną – idealną na obchody Święta Niepodległości
 • elegancki folder na medale
 • karty historyczne z archiwalnymi fotografiami z Narodowego Archiwum Cyfrowego
 • folder do przechowywania kart historycznych.
Regularna cena: 99 zł
Cena: 49,50 zł
Specyfikacja
Metal:
Miedź platerowana 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Rok emisji:
2018
Limitacja:
10 tys. kompletnych zestawów

Do jubileuszowego zestawu 15 medali "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" liczne akcesoria gratis!

 • Kokarda patriotyczna idealna na obchody Święta Niepodległości (wraz z 2. medalem z zestawu) 
 • Elegancki folder do przechowywania zestawu 15 medali. Folder ilustrowany archiwalnymi fotografiami, pochodzącymi z Narodowego Archiwum Cyfrowego.
 • Do każdego medalu karta informacyjna, opracowana przez historyka, wzbogacona archiwalnymi zdjęciami. Te materiały przybliżają dzieje naszej Ojczyzny poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
 • Do każdego numizmatu Certyfikat Autentyczności, gwarantujący uszlachetnienie medalu czystym złotem próby 999/1000 oraz wykonanie w najwyższej jakości menniczej.
 • Folder do przechowywania i wygodnego korzystania z kart historycznych.
 • Certyfikat Własności z indywidualnym numerem zestawu.

Dlaczego warto zarezerwować już teraz?

 • Rabat 50% i przesyłka gratis
  Uszlachetniony czystym złotem medal "Utworzenie Legionów" dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej! Cena inauguracyjna: tylko 49,5 zł (zamiast 99 zł). Dodatkowo przesyłka gratis! 
 • Bogactwo akcesoriów
  W ramach zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" gratis profesjonalnie opracowane akcesoria. Przybliżają one historię Polski poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
 • Kokarda patriotyczna w prezencie
  Jeśli skorzystasz z niniejszej oferty, wraz z 2. medalem z serii "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" otrzymasz w prezencie kokardę patriotyczną – idealną na obchody świąt narodowych.
 • Wyłącznie w Skarbnicy Narodowej
  Skarbnica Narodowa posiada wyłączne prawo do sprzedaży tego jubileuszowego zestawu, honorującego Józefa Piłsudskiego i jego służbę Ojczyźnie.
 • Ścisła limitacja
  Ścisła limitacja to tylko 10 tys. zestawów. Sprawia to, że tylko 1 na 3800 Polaków ma szansę zdobyć kompletny zestaw medali. Rezerwacja numizmatu "Utworzenie Legionów" daje prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych 14 medali z zestawu.
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
  Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet i medali, współpracuje z renomowanymi mennicami. Zaufały nam już tysiące kolekcjonerów. Kolejne uszlachetnione złotem medale będziemy przesyłać ok. raz w miesiącu, bez obowiązku zakupu. Każdy można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. To niepowtarzalna szansa, by osobiście przekonać się o najwyższej jakości ich wykonania.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym, pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Utworzenie Legionów 1914", zamawiam go w cenie promocyjnej 49,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 14 pozostałych medali w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 99 zł (łączna cena tych 14 medali to 1386 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z medalem z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości".

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.