10 DEKAD NIEPODLEGŁOŚCI
100 lat wolności

Na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, Skarbnica Narodowa wyemitowała wyjątkowy medal jubileuszowy „Odzyskanie Niepodległości”.


Emisja ta została:

  • wybita w najwyższej jakości menniczej z zastosowaniem technologii stempla lustrzanego,
  • wykonana z cennego 14-karatowego złota (próba Au 585/1000),
  • zaprojektowana przez wybitnych polskich artystów Roussanę i Andrzeja Nowakowskich.

 

Ten wyjątkowy złoty medal inicjuje pamiątkową kolekcję "10 Dekad Niepodległości", uwieczniającą ducha kolejnych dziesięcioleci naszych dziejów.

Korzyści z zamówienia emisji:

  • Certyfikat Autentyczności gwarantujący oryginalność każdej emisji
  • Indywidualne Świadectwo Własności
  • Książka „Józef Piłsudski 1867-1935. Wszystko dla Niepodległej”
  • Elegancka szkatuła do bezpiecznego przechowywania i ekspozycji kolekcji
Specyfikacja
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 585/1000
Masa:
1,55 g
Średnica:
13,92 mm
Awers:
ułan Legionów Polskich, portret Józefa Piłsudskiego
Rewers:
orzeł biały, kontury międzywojennych i współczesnych polskich granic

Tak, chcę rozpocząć zbieranie złotych medali pamiątkowych „10 Dekad Niepodległości”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem „Odzyskanie Niepodległości” w cennym złocie, proszę o przesłanie go w preferencyjnej cenie 395 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę.

Jeżeli zatrzymam ten złoty medal, otrzymam pozostałe 9 numizmatów, w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 790 zł (łączna cena tych medali to 7110 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.