Prezentowany zestaw - zawieszka i kolczyki - został uszlachetniony cennym srebrem i ozdobiony imponującymi kryształkami Swarovskiego. Są one uważane za niezwykły klejnot i doskonały zamiennik brylantów. Dodatkowo mienią się niezwykłym blaskiem i harmonią barw.

Do bezpiecznego i efektownego przechowywania służy aksamitny woreczek dodawany gratis do zestawu.

Dł. łańcuszka: ok. 46 cm.

Specyfikacja
Dł. łańcuszka:
Ok. 46 cm
Platerowanie:
Cenne srebro 925
Zdobienie:
kryształki Swarovskiego

Tak, zamawiam zestaw biżuteryjny (zawieszka i kolczyki ozdobione kryształkami Swarovskiego) w cenie 169 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisany zestaw biżuterii. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. 
Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.
Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.