Jan Paweł II w czystym złocie

Oficjalna moneta upamiętniająca jednego z najważniejszych papieży w historii

Jan Paweł II swoją pracą, słowami, jak i całym życiem wpłynął na losy Polski i świata w XX wieku. Zapisał się także jako jeden z najwybitniejszych i najważniejszych papieży w dziejach Kościoła. Po jego śmierci wierni, media oraz przedstawiciele Watykanu zaczęli nazywać Ojca Świętego Janem Pawłem Wielkim. Dziewięć lat później został ogłoszony Świętym Janem Pawłem!

Emisja została wybita z czystego złota (999,9/1000), w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym.

Ze swoją średnicą 11 mm oficjalna złota moneta „Jan Paweł II – Pielgrzym Pokoju” umożliwia kolekcjonerom nabycie czystego złota w atrakcyjnej cenie.

  • Czyste złoto 999,9/1000
  • Certyfikat Autentyczności potwierdzający jej prawdziwość i próbę złota
  • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
  • Popularna i ceniona średnica - 11 mm

Moneta "Jan Paweł II - Pielgrzym Pokoju" rozpoczyna jednen z najpopularniejszych światowych programów numizmatycznych: "Najmniejsze Złote Monety Świata". Każda z emisji w kolekcji została wybita  w niewielkim, unikalnym i poszukiwanym rozmiarze - średnica 11 mm. Ścisła limitacja kolekcji w Polsce wynosi jedynie 5000 kolekcji.

Specyfikacja
Metal:
Złoto 999,9/1000
Jakość:
Stan menniczy, stempel lustrzany
Waga:
0,5 g
Średnica:
11 mm
Kraj emisji:
Wyspy Cooka
Nominał:
1 dolar
Rok emisji:
2010
Limitacja:
5000

Małe jest piękne

Konieczność stosowania najwyższego rygoru technologicznego podczas bicia tak małych monet sprawia, że mogą one być o wiele ciekawsze od tych dużych. Ze względu na niewielką ilość wykorzystanego kruszcu są wyjątkowo atrakcyjne cenowo i dostępne dla każdego.

W skład kolekcji wchodzą złote monety przedstawiające zarówno postacie historyczne, jaki i osobistości świata kultury, sztuki, polityki czy nauki oraz szczególne wydarzenia w historii świata. Emitentami monet są różne kraje z całego globu, zarówno europejskie, azjatyckie, jaki i afrykańskie, a także z obu Ameryk. Wszystkie z monet wykonane są w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym.

Zamawiając kolekcję "Najmniejsze Złote Monety Świata" otrzymają Państwo gratis:

  • Certyfikat Autentyczności do każdej z oferowanych monet;
  • Kasetkę kolekcjonera do bezpiecznego i eleganckiego przechowywania monet
  • Profesjonalną lupę numizmatyczną;
  • Indywidualny numer, który wraz z Państwa imieniem i nazwiskiem umieszczany jest na Świadectwie Własności kolekcji oraz na mosiężnej tabliczce

Limitacja kolekcji to jedynie 5000!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie oficjalnych złotych monet z kolekcji "Najmniejsze Złote Monety Świata". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą z kolekcji: "Jan Paweł II - Pielgrzym Pokoju", zamawiam ją w cenie 199,50 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tę oficjalną złotą monetę, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze monety z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby monet) kolekcji, każda w cenie regularnej 399 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.