Zamawiając monetę Delaware za jedyne 49,95 zł, moneta Nowy Jork za 0 zł. 
To aż dwie monety w cenie jednej!

Dzięki specjalnej ofercie kolekcji "USA Quarters: Słynne amerykańskie ćwierćdolarówki" uszlachetnionej czystym złotem już teraz można rozpocząć numizmatyczną podróż po Stanach Zjednoczonych! Zamawiając monetę Delaware za jedyne 49,95 zł, moneta Nowy Jork za 0 zł! Koszt pakowania i przesyłki za te dwie monety wynosi jedynie 12,95 zł.

Fascynująca podróż numizmatyczna po Stanach Zjednoczonych Ameryki!

Ponad 20 lat temu Mennica USA rozpoczęła emisję wyjątkowego programu monet ćwierćdolarowych – „50 State Quarters”. Upamiętniają one wszystkie amerykańskie stany. Od 1999 roku w jej ramach wybijano ze stopu miedzi i niklu corocznie zaledwie 5 ćwierćdolarówek. Seria ta stała się niezwykle popularna nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie.

Ćwierćdolarówki stanowe uszlachetnione 24-karatowym złotem!

Po tym jak monety opuściły mennicę, firmy numizmatyczne i niezależni eksperci sztuki menniczej zastanawiali się, jak dodatkowo podkreślić wyjątkowość tych numizmatów. Wybór był oczywisty – postanowiono pokryć je z jednym z najbardziej szlachetnych metali, czyli 24-karatowym złotem!

Platerowanie wszystkich ćwierćdolarówek z serii „50 State Quarters” czystym złotem, wyeksponowało ich wspaniałe projekty, zachowując misterne szczegóły oryginalnych motywów. Dzięki temu zabiegowi, uszlachetnione 24-karatowym złotem ćwierćdolarówki od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Kolekcjonerów!

Specyfikacja
Emitent:
Stany Zjednoczone Ameryki
Nominał:
1/4 dolara
Lata emisji:
1999-2008
Stan zachowania:
menniczy
Metal:
miedzionikiel
Masa:
5,67 g
Średnica:
24,26 mm
Platerowanie:
złoto 999/1000

"USA Quarters: Słynne amerykańskie ćwierćdolarówki" kolekcja monet uszlachetnionych czystym złotem 

Amerykańskie stany są pełne kontrastów, dzięki temu można zetknąć się tam z wielokulturowością oraz zachwycająco różnorodną przyrodą. To m.in. dlatego wyjazd do USA jest marzeniem wielu ludzi. Ten fascynujący kraj przybliżają monety z kolekcji, przedstawiając najbardziej charakterystyczne symbole każdego stanu. Dodatkowo w specjalnym klaserze z mapą USA, wysyłanym w trakcie trwania serii za darmo, każda emisja ma swoje wyznaczone miejsce.

Ścisła limitacja kolekcji w Skarbnicy Narodowej!

W Skarbnicy Narodowej dostępnych będzie jedynie 10 000 kompletnych kolekcji „USA Quarters: Słynne amerykańskie ćwierćdolarówki”. Składają się one: z 50 ćwierćdolarówek stanowych uszlachetnionych złotem, Certyfikatów Autentyczności i pudełka do ich przechowywania oraz kolekcjonerskiego klasera z mapą USA i Świadectwa Własności pełnej serii. Dlatego też tylko ściśle określona liczba Kolekcjonerów będzie mogła szczycić się jej posiadaniem w Polsce.

Gwarancja stałej ceny!

Złożenie zamówienia już teraz zapewnia możliwość kolekcjonowania serii w regularnej cenie 49,95 zł za platerowaną czystym złotem ćwierćdolarówkę. Od momentu nabycia pierwszego zestawu dwóch monet, będą wysyłane w około miesięcznych odstępach zestawy po 3 monety z limitowanej specjalnej edycji „USA Quarters: Słynne amerykańskie ćwierćdolarówki”. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł. Dzięki temu w wygodny sposób można zbudować swój prywatny zbiór tych ciekawych i poszukiwanych numizmatów.

Bezpieczeństwo kolekcjonowania!

Skarbnica Narodowa daje pewność bezpiecznych zakupów. Gwarantujemy prawo zwrotu każdej monety w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki oraz zwrot kosztów jej zakupu. Kolekcja ma charakter zamknięty - składa się z 50 ćwierćdolarówek uszlachetnionych czystym złotem.

Akcesoria w ramach kolekcji GRATIS!

  • Certyfikat Autentyczności do każdej monety z serii
  • Pudełko do bezpiecznego przechowywania Certyfikatów (dołączone do 4. przesyłki)
  • Kolekcjonerski klaser z mapą USA do efektowanej prezentacji zbioru
    (wraz z 5. przesyłką)
  • Świadectwo Własności opatrzone indywidualnym numerem (wysyłane z 17. przesyłką)

Dodatkowo do 15. przesyłki dołączony będzie zegarek na rękę "Gold Eagle" za jedyny 1 zł!

Tak, zamawiam kolekcję "USA Quarters: Słynne amerykańskie ćwierćdolarówki" uszlachetnioną czystym złotem. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszymi dwiema emisjami proszę o przesłanie ich – „Nowy Jork” w cenie 0 zł oraz „Delaware” w cenie regularnej 49,95 zł + 12,95 zł koszt pakowania i przesyłki. Przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać szybką płatność elektroniczną.

Pozostałe 48 monet będę otrzymywać w ok. miesięcznych odstępach w zestawach po 3 monety uszlachetnione złotem – każda w cenie regularnej 49,95 zł (tj. 149,85 zł za zestaw) – łączna cena tych 48 monet to 2 397,60 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 12,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.