US Quarters – wszystkie stany uhonorowane oficjalnymi monetami Rządu federalnego USA

Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych wszystkie amerykańskie stany uhonorowano pamiątkowymi monetami. Rząd federalny USA rozpoczął ich emisję w 1999 r.  Zaledwie 5 ćwierćdolarówek emitowano każdego roku w ramach programu. Upamiętniają one rok powstania a także charakterystyczne atrybuty każdego regionu.

Niespotykana różnorodność motywów w jednej kolekcji

Monety z programu US Quaters są niezwykle poszukiwane wśród kolekcjonerów na całym świecie.Wpływa na to niespotykana różnorodność motywów oraz wyrafinowane projekty emisji. Ich kolekcjonowanie to fascynująca podróż po Stanach Zjednoczonych Ameryki. Do każdej monety dołączone są bogate materiały informacyjne oraz Certyfikaty Autentyczności. Zabezpiecza je i uporządkowuje elegancki klaser z mapą USA.

Poszukiwana edycja PREMIUM z gwarancją kompletności

Po raz pierwszy te poszukiwane monety uszlachetniono 24-karatowym złotem. Oferta ta jest ściśle ograniczona do tylko 10.000 kompletnych kolekcji. W podziękowaniu za wzięcie udziału w naszej zabawie, przygotowaliśmy dla Państwa preferencyjną ofertę:

Zamawiając monetę Delawere, moneta Nowy Jork GRATIS!

Dodatkowo w ramach oferty:

  • Certyfikat do każdej monety, który gwarantuje autentyczność emisji USA Quarters
  • Imienne Świadectwo Własności opatrzone indywidualnym numerem
  • Kolekcjonerski klaser z mapą USA do eleganckiej prezentacji monet
  • Dodatkowo nabędą Państwo zegarek na rękę „Gold Eagle” za 1 zł!
Specyfikacja
Metal:
Miedzionikiel
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto
Średnica:
24,26 mm
Kraj emisji:
Stany Zjednoczone Ameryki
Nominał:
1/4 dolara
Lata emisji:
1999 - 2008
Limitacja:
10 000 kompletnych kolekcji

Początek fascynującej przygody kolekcjonerskiej!

USA Quarters to szansa zebrania jednej z najbardziej znanych na świecie kolekcji monet: pokryte 24-karatowym złotem ćwierćdolarówki, upamiętniające 50 stanów USA. 

Od 1999 r. Mennica Stanów Zjednoczonych emitowała każdego roku monety ćwierćdolarowe upamiętniające wszystkie amerykańskie stany. Przypominają one rok powstania a także charakterystyczne atrybuty każdego ze stanów.

Kolekcjonerzy na całym świecie cenią sobie USA Quarters, szczególnie w wersji uszlachetnionej czystym złotem.

Gwarancja Skarbnicy Narodowej

Niepowtarzalna możliwość skompletowania całej kolekcji – i gwarancja stałej ceny za monetę. Dodatkowo do każdej kolekcji dołączone są wysokiej jakości akcesoria bez żadnych dodatkowych opłat!

Rezerwacja bez ryzyka

Rezerwacja nie stanowi zobowiązania do zakupu, nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani żadnymi dodatkowymi kosztami. Jeżeli emisja nie spełni oczekiwań, można ją odesłać w ciągu 14 dni od daty otrzymania. 

Tak, chcę rozpocząć zbieranie pamiątkowych monet ćwierćdolarowych "USA Quarters". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszymi dwiema emisjami proszę o przesłanie ich – „New York” w preferencyjnej cenie 0 zł oraz „Delaware” w cenie regularnej 49,95 zł – bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, płatność na podstwie rachunku dołączonego do przesyłki.

Jeżeli zatrzymam te dwa numizmaty, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze uszlachetnione złotem monety z tej otwartej kolekcji, po trzy w przesyłce, każda moneta w cenie regularnej 49,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.