Abonament srebrnych monet NPB 2020

Abonament Oficjalnych Srebrnych Monet Narodowego Banku Polskiego 2020 składa się ze srebrnych monet o nominale 10 i 20 zł, wyemitowanych w 2020 roku. Są to egzemplarze wybite w cennym srebrze próby 925/1000 oraz 999/1000, w najwyższej jakości menniczej - najcenniejszej dla Kolekcjonerów.

Tegoroczny plan emisyjny jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Znajdują się w nim monety ze znanymi od wielu lat tematami okolicznościowymi, np. poświęcone polskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie oraz upamiętniające wydarzenia z najnowszej historii Polski.

W 2020 roku wyemitowane będą m.in. następujące numizmaty:

  • „Katyń - Palmiry 1940”
  • „10. rocznica tragedii smoleńskiej”
  • „100. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II”
  • „Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego”
  • „Polska Reprezentacja Olimpijska Tokio 2020”

Każda moneta umieszczona jest w oryginalnym pudełku kolekcjonerskim NBP. Jej autentyczność gwarantuje dołączony Certyfikat.

Monety w abonamencie będą wysyłane pocztą - bez konieczności każdorazowego brania udziału w aukcjach NBP oraz bez konieczności osobistego odbierania każdej z nich w placówkach Banku.

Złożenie zamówienia na abonament jest równoznaczne z wpisaniem na oficjalną listę rezerwacyjną, gwarantującą prawo do otrzymania emisji z tego niezwykłego abonamentu Oficjalnych Polskich Srebrnych Monet Okolicznościowych.

Specyfikacja
Metal:
Cenne srebro próby 925/1000 i 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Kraj emisji:
Polska (Narodowy Bank Polski)
Rok emisji:
2020

Tak, proszę o wpisanie mnie na listę abonentów "Oficjalnych Srebrnych Polskich Monet Okolicznościowych NBP 2020". Abonament daje mi prawo pierwszeństwa do zakupu srebrnych monet Narodowego Banku Polskiego o nominałach 10 i 20 zł, wyemitowanych w 2020 roku. Monety w abonamencie otrzymam pocztą - bez konieczności każdorazowego brania udziału w aukcjach NBP. Do każdej monety dołączone będzie oryginalne pudełko oraz certyfikat.

Cena każdej monety zostanie ustalona na podstawie ceny emisyjnej Narodowego Banku Polskiego, do której doliczone będzie 15% kosztów operacyjnych oraz 11,95 zł koszt pakowania i przesyłki. Każdą monetę mogę odesłać w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci mi wówczas koszty zakupu monety.

Liczba monet wchodzących w skład abonamentu jest uzależniona od liczby srebrnych emisji Narodowego Banku Polskiego wyemitowanych w 2020 roku. Ceny kolejnych monet będą różnić się od siebie w zależności od cen ustanowionych przez NBP.

Zamówione monety będę otrzymywać w zależności od terminu ich emisji przez NBP, bez obowiązku zakupu. W każdej chwili mogę, bez żadnych konsekwencji, zrezygnować z dalszego otrzymywania monet w ramach abonamentu.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty oficjalnej emisji w NBP. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie menniczym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.