Oficjalna srebrna moneta upamiętnia cudowny obraz Matki Bożej zwanej Płaczącą, z Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej i jedno z najwyższych wyróżnień nadawanych przez głowę Kościoła katolickiego – Papieską Złotą Różę. Odznaczenie to jest wyrazem najwyższego szacunku i uznania ze strony Ojca Świętego. Wizerunek Madonny otoczono szczególną czcią z powodu cudu krwawych łez płynących z jej oczu.
 

  • aż 50 g czystego srebra (Ag 999/1000)
  • ornament róży papieskiej platerowany 24-karatowym złotem
  • najwyższa jakośc mennicza – stempel lustrzany
  • ścisła limitacja - zaledwie 1000 egzemplarzy na świecie

Jan Paweł II podczas swej pielgrzymki do Polski w 1987 roku złożył w hołdzie Matce Bożej Kalwaryjskiej złotą różę papieską. Gest ten stanowił wyraz szczególnego uznania dla Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Róża papieska na monecie została uszlechetniona 24-karatowym złotem.Autentyczność monety potwierdza oryginalny Certyfikat w języku polskim i angielskim.

Do bezpiecznej i efektownej prezentacji przeznaczone jest eleganckie drewniane pudełko kolekcjonerskie z repliką cudownego obrazu na wieczku.

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro 999/1000
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Waga:
50 g
Wymiary:
40 x 60 mm
Kraj emisji:
Tokelau
Nominał:
2 dolary
Rok emisji:
2017
Limitacja:
1000 egz. na świecie

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety "Matka Boża Kalwaryjska", w cenie 990 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup emisji nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.